onur ayboğa part 2

İllüstrasyon Çalışmaları - onur ayboğa part 2 Sponsorlu Bağlantılar umarım hosunuza gıder.....

onur ayboğa part 2
misafiradam isimli Üye şimdilik offline konumundadır

misafiradam

Grafiker / İstanbul

onur ayboğa part 2

Alt 04-11-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

umarım hosunuza gıder..
onur ayboğa part 2
onur ayboğa part 2
onur ayboğa part 2
onur ayboğa part 2
onur ayboğa part 2
onur ayboğa part 2
onur ayboğa part 2
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

misafiradam

Grafiker / İstanbul

Alt 04-11-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
aslında gerek yoktu boyle bır ugrasa amakarakterlerın sızın ıcın logonun onunde poz vermesını ıstedım onur ayboğa part 2
Bu mesajdan alıntı yap
ahar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ahar

Grafiker / İzmir

Alt 04-11-2010 #3
Gta'dan etkilendik galiba: ) Nacizane, bu etkiyi ortadan kaldırmak adına bir öneri olabilir bu; fotoğraf üstünden vektörel çalıştıktan sonra photoshop'ta oynamalar yapabilirsin. çalışmalarda keskin hatlar çok göze batıyor, belki karakterlerin ana hatlarını yumuşatırsın, bilemiyorum...emeğine, ellerine sağlık.
Bu mesajdan alıntı yap

misafiradam

Grafiker / İstanbul

Alt 04-11-2010 #4
tesekkur ederım.. evet hemde cok etkılendım kucuklugumden berı hep oynarım konusunu severım bırde su son cıkan oyunu benı altust ettı resmen onur ayboğa part 2 aslında aklımda boyle degıldı :S acıkcası konu: bır grup arkadas yada aılenın iş ıcın yada daha guzel bı hayat umduyla ,yola cıkıslarını anlatmasını ıstıyordum, ve baslarından gecen zorluklar...ama ''hım boyle bır hayatın ıcınde ınsan cok tehlıkeyle karsılasabılır o yzuden ıste mafyası olsun.. araba hırsızları vs... alengıllı bır hayat olucak ıllakı onur ayboğa part 2 derken dedıgınız gıbı oldu.. keskın hatlar evet cok var hatalar dolu.. ozellıkle karakterlerın cogunu kafamdan cızmeye calsııyorum..ama bazılarıda fotograf ustnden (bazen kendıme cok sınır oluyorum neden kopya cekıyorum ..bende yapabılırım dıye yedıremıyorum kendımeonur ayboğa part 2 neyse..ımm elımden gelenı yapmaya calsıırm su keskın hatlar konsuunda yorum ıcın cok tesekkur ederım onur ayboğa part 2 bu arada uye olduktan sonra ıslerınızı baya takıp edıyorum sızınde emegınıze saglık! cıdden gzuel ısler
Bu mesajdan alıntı yap
ahar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ahar

Grafiker / İzmir

Alt 04-11-2010 #5
tesekkur ederım.. evet hemde cok etkılendım kucuklugumden berı hep oynarım konusunu severım bırde su son cıkan oyunu benı altust ettı resmen onur ayboğa part 2 aslında aklımda boyle degıldı :S acıkcası konu: bır grup arkadas yada aılenın iş ıcın yada daha guzel bı hayat umduyla ,yola cıkıslarını anlatmasını ıstıyordum, ve baslarından gecen zorluklar...ama ''hım boyle bır hayatın ıcınde ınsan cok tehlıkeyle karsılasabılır o yzuden ıste mafyası olsun.. araba hırsızları vs... alengıllı bır hayat olucak ıllakı onur ayboğa part 2 derken dedıgınız gıbı oldu.. keskın hatlar evet cok var hatalar dolu.. ozellıkle karakterlerın cogunu kafamdan cızmeye calsııyorum..ama bazılarıda fotograf ustnden (bazen kendıme cok sınır oluyorum neden kopya cekıyorum ..bende yapabılırım dıye yedıremıyorum kendımeonur ayboğa part 2 neyse..ımm elımden gelenı yapmaya calsıırm su keskın hatlar konsuunda yorum ıcın cok tesekkur ederım onur ayboğa part 2 bu arada uye olduktan sonra ıslerınızı baya takıp edıyorum sızınde emegınıze saglık! cıdden gzuel ısler
Kendine haksızlık etme, eğitimini bilmiyorum ama yıllarca güzel sanatlar eğitimi alıp akıldan figür çizemeyen insanlar gördüm. Bu ayrı bir özveri, beceri isteyen bir konu. Tavsiyem, fotoğraftan bakarak kağıt üstüne karakalem çalış, çalışmanı tara ve onun üstünden vektörel git. Zamanla elinde gelişmiş olur, gözünde...
Ayrıca, işlerimi beğenmene sevindim, teşekkür ederim...
Bu mesajdan alıntı yap

misafiradam

Grafiker / İstanbul

Alt 04-11-2010 #6
tavsıye ıcın cok tesekkur ederım cıdden lazım tavsıyler! lıseden sonra baya uzun zaman cızmeyınce sahalara donmek onur ayboğa part 2 zor oluyor cıdden. bıraz daha bılegımı acmam sart..yenı yenı tavsıyeler beklıyorum cok mutlu oldum!
Bu mesajdan alıntı yap