Onur Saraç Kişisel Logo Çalışması

Logo Tasarımları - Onur Saraç Kişisel Logo Çalışması Sponsorlu Bağlantılar merhaba arkadaşlar halkoyunlarıyla ilgileniyorum ve sosyal paylaşım sitelerinde kullanmak üzere background'u olan kendi kişisel logomu hazırladım bakalım beğenecekmisiniz:...

ßy_folkonsa isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ßy_folkonsa

Grafiker / Hatay

Alt 13-06-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

merhaba arkadaşlar halkoyunlarıyla ilgileniyorum ve sosyal paylaşım sitelerinde kullanmak üzere background'u olan kendi kişisel logomu hazırladım bakalım beğenecekmisiniz:

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

ßy_folkonsa

Grafiker / Hatay

Alt 13-06-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
55 görüntülenme 0 yorum arkadaşlar oldu mu ama şimdi Onur Saraç Kişisel Logo Çalışması
Bu mesajdan alıntı yap
ma®tin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ma®tin

O®jinal

Hiç Biri / İzmir

Alt 13-06-2012 #3
Sanırım en son eklediğiniz logo çalışmasındaki yorumlara verdiğiniz tepkilerden dolayı kimse birşey demek istemiyor.

Dizlerimin üstünde yaşamaktansa, ayaklarımın üstünde ölmeyi tercih ederim...

Bu mesajdan alıntı yap
muzzurr isimli Üye şimdilik offline konumundadır

muzzurr(29)

Grafiker / Kocaeli

Alt 13-06-2012 #4
açıkçası ilk bakışta onur saraç okunmuyor arka zemin ile yazıdaki renkler birbirine benzediğinden sönük kalmış onur saraç değilmidir doğrusu c var orda
Bu mesajdan alıntı yap

ßy_folkonsa

Grafiker / Hatay

Alt 13-06-2012 #5
Sanırım en son eklediğiniz logo çalışmasındaki yorumlara verdiğiniz tepkilerden dolayı kimse birşey demek istemiyor.
bu forumda ben sizin gibi vatandaşları umursamıyorum lütfen sizde beni umursamayın,benim size sizinde bana ihtiyacınız yok. benim negatif insanlara ihtiyacım yok,diğer normal arkadaşlar geliyor iyi yada kötü yorumunu beni aşağılamadan yapıyor bende dikkat etmeye çalışıyorum oluyor bitiyor kolay gelsin, iyi çalışmalar Onur Saraç Kişisel Logo Çalışması
Bu mesajdan alıntı yap

ßy_folkonsa

Grafiker / Hatay

Alt 13-06-2012 #6
açıkçası ilk bakışta onur saraç okunmuyor arka zemin ile yazıdaki renkler birbirine benzediğinden sönük kalmış onur saraç değilmidir doğrusu c var orda
renk uyumunu dikkate alacağım teşekkür ederim, oradaki c kullandığım poseidon isimli fonttan dolayı oldu.. fontta türkçe karakter olmayınca bende altına pen tool ile nokta koymak istemedim önerebileceğiniz bu tarz fontlar varsa görmek isterim,yorumunuz için teşekkür ederim Onur Saraç Kişisel Logo Çalışması
Bu mesajdan alıntı yap
ma®tin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ma®tin

O®jinal

Hiç Biri / İzmir

Alt 13-06-2012 #7
bu forumda ben sizin gibi vatandaşları umursamıyorum lütfen sizde beni umursamayın,benim size sizinde bana ihtiyacınız yok. benim negatif insanlara ihtiyacım yok,diğer normal arkadaşlar geliyor iyi yada kötü yorumunu beni aşağılamadan yapıyor bende dikkat etmeye çalışıyorum oluyor bitiyor kolay gelsin, iyi çalışmalar Onur Saraç Kişisel Logo Çalışması
Umursamayan 55 kişiden biriyim zaten ama belki doğru yolu bulursunuz diye yazmıştım hata etmişim.

Yolunuz açık olsun, umarım yorum dilendiğiniz günler geride kalır.

Dizlerimin üstünde yaşamaktansa, ayaklarımın üstünde ölmeyi tercih ederim...

Bu mesajdan alıntı yap

ßy_folkonsa

Grafiker / Hatay

Alt 13-06-2012 #8
Umursamayan 55 kişiden biriyim zaten ama belki doğru yolu bulursunuz diye yazmıştım hata etmişim.

Yolunuz açık olsun, umarım yorum dilendiğiniz günler geride kalır.
konularınıza baktım ama size ait 1 tek çalışma göremedim ben herşeye burnunu sokan insanlardan yada bilsede bilmesede sırf yorum yapmış olmak için yorum yapan insanlardan değerlendirme beklemiyorum ayrıca her kullandığım cümleyi üstünüze alınmak zorunda değildiniz niye böyle yaptınız anlamadım..

çalışmalarınız varsa gösterin bu işlerden ne kadar anlayıp anlamadığınızı bilelim ona göre konuşalım,ortada emek varsa saygı duyalım ama 1 tek çalışmanız bile yoksa buralarda göze giricem beğeni toplıycam yorumlarımla kapak atıcam gibi ergen tavırlarına girmenize hiiç gerek yok rahat olun.
Bu mesajdan alıntı yap
genc grafiker brc isimli Üye şimdilik offline konumundadır

genc grafiker brc

Hiç Biri / İstanbul

Alt 13-06-2012 #9
bu forumda kimsenin kendini ispat etmek gibi bir derdi yok.Eğer eleştiri kaldıramıyorsanız çalışmanızı paylaşmayın.İyi günler
Bu mesajdan alıntı yap

ßy_folkonsa

Grafiker / Hatay

Alt 13-06-2012 #10
bu forumda kimsenin kendini ispat etmek gibi bir derdi yok.Eğer eleştiri kaldıramıyorsanız çalışmanızı paylaşmayın.İyi günler
eleştirmekle aşağılamak/rencide etmek arasında dağlar kadar fark olduğu gibi egolarla yaşayan,kendini tatmin etmek için yorum yapmaya çalışan ergen tripli insanlarla olgun insanlar arasındada farklar var..

önceki konularda yaptıkları aşağılamalardan sonra ellerini öpmem gerekmiyor kusura bakmayın.

ayrıca havalı havalı yorum yaparken iyi icraata gelince iş 0
grafikeriz diye geziyorlar bide..

ilk önce icraat göstersinler sonra havalı yorumlara geçsinler ki bizde saygı duyalım yani..(üstüne alınana)
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları