Onur Tiyatro Salonu

Deneme Çalışmalar - Onur Tiyatro Salonu ...

Onur Tiyatro Salonu
oomlet isimli Üye şimdilik offline konumundadır

oomlet

Grafiker / İstanbul

Onur Tiyatro Salonu

Alt 19-02-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Onur Tiyatro Salonu

Sadece Freehand Kullandım
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

ZirZoop isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ZirZoop

Grafiker / İstanbul

Alt 20-02-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Açıkcası "ONUR" yazı fontu çocuk kreş ini anımsattı bana tiyatro veya sinamayi anlatan bir görsel, tasarim göremedim...
Bu mesajdan alıntı yap
grafikerkartal isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafikerkartal

The Legend ;)

Grafiker / İstanbul

Alt 20-02-2009 #3
bak akrdeşim öğrencisin öğrenme aşamasındasın ama bunlar ne bi degrade yazı bevel emboss bunalrı buraya koymadaki amacın nedir? bu akdar meraklıysan bu işe bak forumda dünyanın dersi var onları uygula onları koy o derslerin topiclerine bişeyler yapmak istiyorsun belli ama böyle olmaz bence iyice incele forumu çok güzel şeyler bulcuaksın daha iyi şeyler yapabilrisin...
Bu mesajdan alıntı yap

oomlet

Grafiker / İstanbul

Alt 20-02-2009 #4
Açıkcası "ONUR" yazı fontu çocuk kreş ini anımsattı bana tiyatro veya sinamayi anlatan bir görsel, tasarim göremedim...
Aslında benm yapmaya çalıştğım da buydu ama tabiki büyük bi hata bunu tm olarak belirtmedim, daha çok çocuk tiyatrosunu anlatmaya çalştım.

bak akrdeşim öğrencisin öğrenme aşamasındasın ama bunlar ne bi degrade yazı bevel emboss bunalrı buraya koymadaki amacın nedir? bu akdar meraklıysan bu işe bak forumda dünyanın dersi var onları uygula onları koy o derslerin topiclerine bişeyler yapmak istiyorsun belli ama böyle olmaz bence iyice incele forumu çok güzel şeyler bulcuaksın daha iyi şeyler yapabilrisin...
Onur Tiyatro Salonu forumdaki derslerden bahsetmek yerine INNEVER BEVEL yapmanın zararını söyleseydin bende daha bilgilenmiş olurdm
Bu mesajdan alıntı yap
Önder Adem isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Önder Adem(41)

Grafiker / İstanbul

Alt 20-02-2009 #5
Forum Kuralları (Mutlaka Okuyunuz)

Yaptığınız kural ihlali ile ilgili madde aşağıdaki gibidir:

Alt alta aynı içerikli veya ayrı içerikli mesaj atmak flood (arka arkaya aynı içerikli veya farklı içerikli mesajın aynı kullanıcı tarafından foruma gönderilmesi ) olduğu için yasaktır! Aklınıza sonradan bir şey gelirse, yanlış yazdığınız bir şeyi ya da yanlış grafikleri mesaj içeriğinden düzenlemek için mesajınızın altında cevap yoksa mesajınızda ki Onur Tiyatro Salonu butonuna tıklayarak ekleme yapınız. Düzenleme işlemi belirli bir zaman sonra gerçekleştirilemeyeceğinden düzenleme butonu aktif olma özelliğini kaybedecektir. Flood içerikli mesajlar silinir. Tekrarı halinde kullanıcıda art niyet tespit edilirse forumdan uzaklaştırılır...
Bu mesajdan alıntı yap
ZirZoop isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ZirZoop

Grafiker / İstanbul

Alt 20-02-2009 #6
Ben sana bir Tasarimda denge ile ilgili birkaç sey açıklayim ders notlarındandır bu uydurma değil.

TAsarimda 2 çeşit denge vardır. Simetrik Denge, Asimetrik Denge bunların açılımları çok uzun ve ayrıntılı tabiki araştırıp öğrenebilirsin.

Sen ilk olarak tasarima baslamadan önce bu ikisinden birini seçerek işe başla ve birbirine karıştırma birde böyle çalişmalar yapmaya gayret et değişikliği görüceksin

Bunu neden söylüyorum, Büyük bir background ve tam ortasına yazılmış birkaç yazı diğer kısımlar boş kalmış umarım ne dediğimi anlamışsındır.
Bu mesajdan alıntı yap
grafikerkartal isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafikerkartal

The Legend ;)

Grafiker / İstanbul

Alt 23-02-2009 #7
Onur Tiyatro Salonu forumdaki derslerden bahsetmek yerine INNEVER BEVEL yapmanın zararını söyleseydin bende daha bilgilenmiş olurdm
öğrencisiniz değilmi hocalarınız size bu işi bilen insanlara gidin ukalalık yapınmı diyor?
Bu mesajdan alıntı yap

oomlet

Grafiker / İstanbul

Alt 23-02-2009 #8
öğrencisiniz değilmi hocalarınız size bu işi bilen insanlara gidin ukalalık yapınmı diyor?
Bu ukalıkmıdır ki?
kısaca ınnever bevel koymamın saçma olduğunu söyledin
beana niye saçma olduğunu söyleseydin benim için daha makbule geçecekti
bunu belirtmeye çalıştım ayrıca ben grafik - tasarım öğrencisi değilim
ve ne öğrendiysem kendim deneyerek öğrendim
Bu mesajdan alıntı yap
kasvera isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kasvera

Grafiker / İstanbul

Alt 24-02-2009 #9
bunun amacı nedir ne içindir her ne amaçla olursa olsun da birazcık basit değil mi !!!!!!!!!!!
Bu mesajdan alıntı yap

oomlet

Grafiker / İstanbul

Alt 24-02-2009 #10
bunun amacı nedir ne içindir her ne amaçla olursa olsun da birazcık basit değil mi !!!!!!!!!!!
Belli bi amacı yokki buda böyle bi görsel
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları