Opel Firması İçin Hazırladığım Web Tasarım

Web Tasarımı - Opel Firması İçin Hazırladığım Web Tasarım Sponsorlu Bağlantılar Öncelikle doğru yermidir, bilmiyorum!!! Eğer yanlış kategoride konu açtıysam özür dilerim. Amacım reklam değil, sadece uzman görsel tasarımdan anlayan insanların yorumlarını görmek. Firmanın işini alırken, bana farklı bir ...

Metin METE isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Metin METE(30)

Sanat Yn. / İstanbul

Dosya16

Alt 17-06-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Öncelikle doğru yermidir, bilmiyorum!!! Eğer yanlış kategoride konu açtıysam özür dilerim. Amacım reklam değil, sadece uzman görsel tasarımdan anlayan insanların yorumlarını görmek.

Firmanın işini alırken, bana farklı bir tasarım olsun dendi ve bende opel'in sarı, gri ve siyah tonlarını kullanmadım ama elimden geldikcede opel'i vurgulamaya çalıştım!! İşi aldığım müşterim beğendi ama nedense yönetim beğenmedi!!! Yorumlarıda bana göre "Bilgi sahibi olmadan, fikir sahibi olma" modunda olduğundan, dayanamadım sizlere sormak istedim...

Online test için LİNK VERMEK FORUM KURALLARA UYGUN DEĞİL adresine bakabilirsiniz.

Keşke anketde ekleyebilseydim Opel Firması İçin Hazırladığım Web Tasarım1:

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

aycaozden54 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

aycaozden54

Webmaster / Sakarya

Alt 18-06-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
üst ve alt kısım cok iyi gerçekten. belki sag tarafa hareket katılabilir. forumdaki o yüz mavi alanlara parlaklık verilebilir lens tarzında
Bu mesajdan alıntı yap
undyingheart isimli Üye şimdilik offline konumundadır

undyingheart

Webmaster / Bursa

Alt 18-06-2009 #3
Özellikle büyük puntolu fontlarda daha hoş yazı tipleri kullanabilirsiniz. Misal Trebuchet MS güzel olabilir.
Birde forumla beraber başlayan ve transparanlaşan bir beyaz çerçeve var bu çerçeve aşağıya kadar devam ederse sitenin body kısmı daha hoş görünür diye düşünüyorum.
kolay gelsin..
Bu mesajdan alıntı yap
Metin METE isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Metin METE(30)

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 19-06-2009 #4
Özellikle büyük puntolu fontlarda daha hoş yazı tipleri kullanabilirsiniz. Misal Trebuchet MS güzel olabilir.
Birde forumla beraber başlayan ve transparanlaşan bir beyaz çerçeve var bu çerçeve aşağıya kadar devam ederse sitenin body kısmı daha hoş görünür diye düşünüyorum.
kolay gelsin..
Temanın zaten varsayılan yazı tipi "Trebuchet MS" :smile:
Bu mesajdan alıntı yap
tasarimci62 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tasarimci62

Webmaster / Tunceli

Alt 20-12-2009 #5
Sadece içerik eKlemişsin Arkadaşim Kendi Tasarimin Değil Opel Firması İçin Hazırladığım Web Tasarım
GörseL OlaraK Çok Karişik ßir Sistem Kurmuşssun Vßulletin'in Daha Hos Stilleri vardi Aslinda
Bu mesajdan alıntı yap
Efsane_02 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Efsane_02

Grafiker / Adıyaman

Alt 12-01-2010 #6
bence mükemmel bir çalışma emeğine sağlık
Bu mesajdan alıntı yap