Operatör Grafiker aranıyor

Sonuçlanan İlanlar - Operatör Grafiker aranıyor ...

Spot isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Spot

Grafiker / İstanbul

Alt 11-08-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Firma: Spot
Yetkili kişi: Emre Çıkınoğlu

Adobe InDesign ve Photoshop programlarını kullanabilen, tercihen Illustrator da bilen, ağırlıklı olarak kitap, broşür ve katalog uygulamaları yapacak, baskı öncesi hazırlık aşamalarına hakim, titiz ve eli hızlı operatör grafiker aranıyor.

İlgilenenlerin ********* adresine cv'leriyle birlikte başvurmaları rica olunur.
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 11-08-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!
  1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

Öneri Siteler:

Grafik Sözlük:
İnternet sözlüklerini bilmeyen yoktur. “Ben bilmiyorum” diyorsanız öğrenmenin de yaşı yoktur. Ayrıntılı bilgi için...

Logo Sitesi:
Her grafik tasarımcının işine yarayabilecek logoları bulabileceğiniz ya da elinizde bulunan logoları yükleyerek daha sonra da kolaylıkla erişebileceğiniz site Logomuz.com

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..