Oraganize matbaa arıyorum - İstanbul

Sonuçlanan İlanlar - Oraganize matbaa arıyorum - İstanbul ...

bright isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bright

Grafiker / İzmir

Alt 23-06-2014 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Oraganize matbaa arıyorum

İşin teslim alınacağı şehir: Türkiye Geneli

Maliyet: merhaba arkadaşlar ben grafik tasarımla uğraşıyorum müşterilerimin işlerini bastırabileceğim organize matbaa arıyorum tavsiyeleriniz var mı? şimdiden teşekkür ederim

Tasarım: Dahil

İşin teslim edilme süresi: 3

E-posta: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 24-06-2014 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

Oraganize matbaa arıyorum - İstanbulOraganize matbaa arıyorum - İstanbulOraganize matbaa arıyorum - İstanbulOraganize matbaa arıyorum - İstanbul

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

ajansgrafik isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ajansgrafik

Grafiker / İstanbul

Alt 27-06-2014 #3
öncelikle iş hayatında başarılar
orhaniza matbaa işine hiç ama hiç girme çünkü organize denen siztem renk konusunna dikkat etmerzler çala kaşık çalışılır ka müşteri için önemli değilse var bir iki matbaa bu şekilde çalışan türmatsan renksan kutlu ve sentez bunlardsan bir kaçı ama dediğim gibi para ve müşteri kaybetmek istiyorsan buralar en iyi yerlerdir diyebilirim
bright isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bright

Grafiker / İzmir

Alt 07-07-2014 #4
öncelikle iş hayatında başarılar
orhaniza matbaa işine hiç ama hiç girme çünkü organize denen siztem renk konusunna dikkat etmerzler çala kaşık çalışılır ka müşteri için önemli değilse var bir iki matbaa bu şekilde çalışan türmatsan renksan kutlu ve sentez bunlardsan bir kaçı ama dediğim gibi para ve müşteri kaybetmek istiyorsan buralar en iyi yerlerdir diyebilirim

hocam organize matbaaların nasıl çalıştığını ben biliyorum merak etme, belirtmiş olduğun matbaalaırı tanıyorum, renksan ve kutlu matbaaları notumu alıyorum, bana türmatsan ve sentez dışında istanbul içi ve ankara dan adam gibi çalışacak işi zamanında teslim edecek organize matbaalar lazım bilen varsa lütfen iletişime geçsin tşk ederim
arslannaci isimli Üye şimdilik offline konumundadır

arslannaci

Grafiker / İzmir

Alt 10-07-2014 #5
atamatbaa
printer ofset
ikiside izmirde ve gayet de güzel çalışıyorlar
hamit_kurklu58 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hamit_kurklu58(37)

Hiç Biri / İstanbul

Alt 17-07-2014 #6
arkadaşım ben Kutlu Matbaa da grafiker olarak çalıştım ve artık eskisi gibi değil inanılmaz işleri ihmal ediyolar hiç ama hiç tavsiye etmem eğer işlerimi zamanında almasam da olur diyorsan çalış fakat kesinlikle zamanında iş alamazsın... tavsiye
DuhaEnes isimli Üye şimdilik offline konumundadır

DuhaEnes

Grafiker / İstanbul

Alt 17-07-2014 #7
İstanbul Anadolu yakasındaysan Faprint *********
Avrupa yakasındaysan yine Faprint Oraganize matbaa arıyorum - İstanbul *********
bkrsnmz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bkrsnmz

Öğrenci (Diğer) / Gümüşhane

Alt 27-09-2014 #8
Izmir printer ofsetle uzun sure calistim. Beklemeyi seviyorum diyorsan tercih et Oraganize matbaa arıyorum - İstanbul
frknsry isimli Üye şimdilik offline konumundadır

frknsry

Grafiker / İstanbul

Alt 27-09-2014 #9
Şu zamana kadar belirttiği tarihte işi teslim eden organize matbaa görmedim
slymngk62 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

slymngk62

Grafiker / İstanbul

Alt 22-10-2014 #10
Merhaba

katalog, broşür, kartvizit, dergi ve bir çok ürünü 3 iş günü içerisinde çok uygun fiyata almak isterseniz, internet adresimizden ürünleri inceleyebilirsiniz.

istanbulofset
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları