Oral-B: Diş Fırçası

Dünyadan Afiş Örnekleri - Oral-B: Diş Fırçası ...

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 24-11-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Not: Çalışmalar şahsıma ait değildir.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

efoja isimli Üye şimdilik offline konumundadır

efoja(37)

Grafiker / İstanbul

Alt 24-11-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Bu kadar mübalağa sakıncalı yine de, gitti dişler...
Bu mesajdan alıntı yap
Onur KARADAĞLI isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Onur KARADAĞLI(34)

Grafiker / İzmir

Alt 24-11-2008 #3
Şu adamların ürünü, logoyu, markayı minicik kullanıpta yayınladığı reklamlara bayılıyorum.. Biz yaptığımızda firma sahibinden gelen yanıt.. "aman aman büyüt büyüt.. olmaz öyle minicik" gibi tavırları yıkıyor beni... daha çok yol katetmemiz gerek..
Bu mesajdan alıntı yap

efoja(37)

Grafiker / İstanbul

Alt 24-11-2008 #4
Şu adamların ürünü, logoyu, markayı minicik kullanıpta yayınladığı reklamlara bayılıyorum.. Biz yaptığımızda firma sahibinden gelen yanıt.. "aman aman büyüt büyüt.. olmaz öyle minicik" gibi tavırları yıkıyor beni... daha çok yol katetmemiz gerek..
Evet aynı şey yazılar için de geçerli... "büyütün şunları biraz... Çeksenize ucundan, çek.. çek... çek... " Köşeden falan değil ucundan bu arada! Ne olacaksa o koca yazılarla?
Bu mesajdan alıntı yap
yoSa isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yoSa(33)

Fotoğrafçı / Diyarbakır

Alt 24-11-2008 #5
Çeksenize ucundan çek çek çek Oral-B: Diş Fırçası Alemsin...

Ben elektronik diş fırçalarına karşıyım...Ne o öyle sen tut o fırçalasın,yanarlı dönerli...Nekadar da tembel olduk...Oral-B ürünü için çok mantıklı afişler...

Zira mikroskobik boyda incelediğimizde ağız içinde yarattığı etki aynen böyle...(bakteriler-tortular-tartarlar vs vs ) ağız içinde hareketin ve sürtünmenin etkisiyle yerlerinden sökülürler...

Afiş çok başarılı ( mikro düşünmek lazım)...

Teşekkürler...
Bu mesajdan alıntı yap

efoja(37)

Grafiker / İstanbul

Alt 24-11-2008 #6
Çeksenize ucundan çek çek çek Oral-B: Diş Fırçası Alemsin...

Ben elektronik diş fırçalarına karşıyım...Ne o öyle sen tut o fırçalasın,yanarlı dönerli...Nekadar da tembel olduk...Oral-B ürünü için çok mantıklı afişler...

Zira mikroskobik boyda incelediğimizde ağız içinde yarattığı etki aynen böyle...(bakteriler-tortular-tartarlar vs vs ) ağız içinde hareketin ve sürtünmenin etkisiyle yerlerinden sökülürler...

Afiş çok başarılı ( mikro düşünmek lazım)...

Teşekkürler...
Öyle olur ama çok bilir edasıyla gelen biri kararlıdır kağıttaki her milim dolacak... yazıyı sündür, resmi sündür... Gerçi resim görüntüden kurtarıyor da fontun bozukluğuna inanılmıyor. Sonra da çok meraklılar kendi markaları en kocaman... Bu var ya egodan, vallahi başka şey değil... yazık ya ne diyim... Bu arada bu diş fırçalarına tembellik gözüyle bakma, süperler... istediğin kadar çalış onların temizlediği gibi temizlenmez dişlerin. Benim bedava diş fırçam için pm'le bana ulaş oral-b. Oral-B: Diş Fırçası
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
dis, fircasi, oralb