Ordu İl Özel İdaresi Logo Tasarım

Logo Tasarımları - Ordu İl Özel İdaresi Logo Tasarım Sponsorlu Bağlantılar...

yasindemirkale

Misafir

Alt 01-07-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

ma®tin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ma®tin

O®jinal

Hiç Biri / İzmir

Alt 01-07-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Logo fena değil de logo içinde slogan olmamış ayrıca logonun içindeki mor renk de iyi durmamış zıt renkler kullan bence logonun ortasına illa birşey olcaksa Ordu'yu simgeleyen birşey olabilir (mesela İzmir saat kulesi, İstanbul kız kulesi vb gibi), eline sağlık.

Bana göre Karadenizin tamamı oksijen kaynağıdır Kazdağları da öyle.

Dizlerimin üstünde yaşamaktansa, ayaklarımın üstünde ölmeyi tercih ederim...

Bu mesajdan alıntı yap

yasindemirkale

Misafir

Alt 01-07-2011 #3
Logo fena değil de logo içinde slogan olmamış ayrıca logonun içindeki mor renk de iyi durmamış zıt renkler kullan bence logonun ortasına illa birşey olcaksa Ordu'yu simgeleyen birşey olabilir (mesela İzmir saat kulesi, İstanbul kız kulesi vb gibi), eline sağlık.

Bana göre Karadenizin tamamı oksijen kaynağıdır Kazdağları da öyle.
Öncelikle yorum için teşekkürler.. Evet doğru ancak şöyle söyleyim dış kenarda kırmızı olmasını onlar söyledi bence de kırmızı güzel durmadı orada.. Bir de Ordu ilinin simgesi, logosu O2'dir. Bunu herkes bilmeyebilir ama patentli logodur. Yani Ordu'nun simgesi diyebiliriz...
Bu mesajdan alıntı yap