Organic Natural Colors Sac Boyası - Dergi reklam tasarımı...

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - Organic Natural Colors Sac Boyası - Dergi reklam tasarımı... ...

child_play isimli Üye şimdilik offline konumundadır

child_play(32)

Hiç Biri / Adana

Alt 11-03-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Bir dergi için hazırladığım reklam tasarım çalışması. Yorumlarınıza...

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

ma®tin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ma®tin

O®jinal

Hiç Biri / İzmir

Alt 11-03-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
genel olarak güzel olmuş kardeşim sadece sağ taraftaki (galiba boya kutuları) resimler olmayabilirdi bir de sloganı daha ince bir fontla yazabilirsin (varsa elinde zapfino)
bunun gibi:
Bu mesajdan alıntı yap
evrem03 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

evrem03(24)

Öğrenci (Diğer) / Ankara

Alt 11-03-2010 #3
bence yandaki yeşil kısmı değiştirsen daha hoş olur Organic Natural Colors Sac Boyası - Dergi reklam tasarımı... mesela daireler halinde hazırlarsan daha hoş olabilir. Organic Natural Colors Sac Boyası - Dergi reklam tasarımı... sayfanın geneliyle yeşiller çok zıtlaşıyor bir de.
Bu mesajdan alıntı yap

child_play(32)

Hiç Biri / Adana

Alt 11-03-2010 #4
Bu yapıcı yorumların için çok teşekkür ederim Martin. :angel:
Boya kutuları konusunda kim ne derse sonuna kadar haklı. Çünkü sonradan eklendi onlar. Ve o kutular yüzünden tasarımı baştan hazırlamak zorunda kaldığım için açıkçası fazla özenmemiştim. :giggle: Font konusunda da haklısın. :rofl: Dediğim gibi tasarımı baştan hazırlamak zorunda kalınca; bazen böyle "sallamalar" yaşanabiliyor. :giggle: Tekrar teşekkür ederim güzel yorumların için. Organic Natural Colors Sac Boyası - Dergi reklam tasarımı... Ve :artipuan: diyorum. Organic Natural Colors Sac Boyası - Dergi reklam tasarımı...arty:

bence yandaki yeşil kısmı değiştirsen daha hoş olur Organic Natural Colors Sac Boyası - Dergi reklam tasarımı... mesela daireler halinde hazırlarsan daha hoş olabilir. Organic Natural Colors Sac Boyası - Dergi reklam tasarımı... sayfanın geneliyle yeşiller çok zıtlaşıyor bir de.
Önerilerin tarafımca dikkate alınmıştır evrem03. :wink: Tavsiyelerin ve yorumun için teşekkürler. :angel:
Bu mesajdan alıntı yap
ma®tin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ma®tin

O®jinal

Hiç Biri / İzmir

Alt 11-03-2010 #5
Bu yapıcı yorumların için çok teşekkür ederim Martin. :angel:
Boya kutuları konusunda kim ne derse sonuna kadar haklı. Çünkü sonradan eklendi onlar. Ve o kutular yüzünden tasarımı baştan hazırlamak zorunda kaldığım için açıkçası fazla özenmemiştim. :giggle: Font konusunda da haklısın. :rofl: Dediğim gibi tasarımı baştan hazırlamak zorunda kalınca; bazen böyle "sallamalar" yaşanabiliyor. :giggle: Tekrar teşekkür ederim güzel yorumların için. Organic Natural Colors Sac Boyası - Dergi reklam tasarımı... Ve :artipuan: diyorum. Organic Natural Colors Sac Boyası - Dergi reklam tasarımı...arty:
rica ederim dostum çok iyi anladım seni bende bazen senin gibi yapıyorum kızınca hele bi de müşteri güzel bi tasarım üstüne abuk sabuk şeyler isteyince oradan kalkıp gel sen otur diyesim geliyor Organic Natural Colors Sac Boyası - Dergi reklam tasarımı...D (ama bazen de işime ihanet ettiğimi düşünüyorum)
Bu mesajdan alıntı yap

child_play(32)

Hiç Biri / Adana

Alt 29-03-2010 #6
hele bi de müşteri güzel bi tasarım üstüne abuk sabuk şeyler isteyince oradan kalkıp gel sen otur diyesim geliyor Organic Natural Colors Sac Boyası - Dergi reklam tasarımı...D
Ben bir keresinde demiştim öyle. :S Müşteri de dedi ki:
"Tamam siz nasıl uygun görüyorsanız öyle yapın?!!!?..." :rofl::rofl::rofl:

(ama bazen de işime ihanet ettiğimi düşünüyorum)
Kesinlikle katılıyorum. :surprised: Organic Natural Colors Sac Boyası - Dergi reklam tasarımı...Organic Natural Colors Sac Boyası - Dergi reklam tasarımı...Organic Natural Colors Sac Boyası - Dergi reklam tasarımı...
Bu mesajdan alıntı yap