Organik Modelleme

3D Studio Max - Organik Modelleme ...

Organik Modelleme
ahuramazda isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ahuramazda(39)

Hiç Biri / Ankara

Organik Modelleme

Alt 06-03-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar ,

Organik modelimde farklı insanlara ait dokuları deniyorum ve looks builder ile efekt pratiği yapıyorum ... Biraz instragram benzeri bir şey olsa da bilgisayarda bu tarz bir programın olması açıkça hoşuma gidiyor ... İki farklı doku kullandığım modelimi beğenmeniz dileklerimle ...

Organik ModellemeOrganik Modelleme
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

tükenmezkalem isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tükenmezkalem(32)

Hiç Biri / Yurtdışı

Alt 06-03-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Her zamanki gibi yine çok iyi çalışmalar
Bu mesajdan alıntı yap
byhemsinli isimli Üye şimdilik offline konumundadır

byhemsinli(25)

Grafiker / İstanbul

Alt 06-03-2013 #3
gerçekten çok değişik bir olay buu ve çok da ilgi çekici. elinize sağlık.
Bu mesajdan alıntı yap
Erkut2 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Erkut2

Grafiker / İstanbul

Alt 06-03-2013 #4
yav sevdiğim kızı çizmişsin abi Organik Modelleme vallahi çok benzettim Organik Modelleme

tasarıma gelince bu 3d mi yoksa photoshop mu ? birde yüzde çok fazla nokta var. daha pürüssüz olmalıydı.
Bu mesajdan alıntı yap

ahuramazda(39)

Hiç Biri / Ankara

Alt 07-03-2013 #5
Her zamanki gibi yine çok iyi çalışmalar
teşekkürler ....

gerçekten çok değişik bir olay buu ve çok da ilgi çekici. elinize sağlık.
teşekkürler ....

yav sevdiğim kızı çizmişsin abi Organik Modelleme vallahi çok benzettim Organik Modelleme

tasarıma gelince bu 3d mi yoksa photoshop mu ? birde yüzde çok fazla nokta var. daha pürüssüz olmalıydı.
hayali bir karakterimin gerçekte yaşayan birine benzemesi hoşuma gitti Organik Modelleme

ana çizim 3ds max, kompozit photoshop, efektler looks builder ... yukarıda belirtmiştim zaten ... nokta konusuna gelince; kusursuz insan yoktur... elbette bu kızında kusuru olacak.
Bu mesajdan alıntı yap
sorix isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sorix

Grafiker / Kayseri

Alt 08-03-2013 #6
tebrikler güzel iş çıkartmışsınız çalışmalarınızın devamını dilerim
Bu mesajdan alıntı yap
Erkut2 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Erkut2

Grafiker / İstanbul

Alt 11-03-2013 #7
evet. aynen dediğin gibi kardeş Organik Modelleme
Bu mesajdan alıntı yap
Dilara GENÇYILMAZ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Dilara GENÇYILMAZ(27)

Grafiker / İstanbul

Alt 11-03-2013 #8
1. çalışmada beni tek rahatsız eden şey kızın saç duruşu kafasındaki daha çok bandana gibi bu durumda saçların bandananın dışına doğru taşmış olması sanki bandana kızın kafasını çok sıkıyor gibi göstermiş Organik Modelleme Saçları bombeli yerine daha düz inmeliydi bence bu şekilde durması için ancak kabarık olması gerekirdi saçın o zamanda bandana kafadan daha yukarda durmalıydı çünkü kabarık saçları bu kadar anıla yapıştırmak pek mümkün olmuyor malesef Organik Modelleme
Bu mesajdan alıntı yap

ahuramazda(39)

Hiç Biri / Ankara

Alt 17-03-2013 #9
tebrikler güzel iş çıkartmışsınız çalışmalarınızın devamını dilerim
Teşekkürler ....

evet. aynen dediğin gibi kardeş Organik Modelleme
eyvallah ...

1. çalışmada beni tek rahatsız eden şey kızın saç duruşu kafasındaki daha çok bandana gibi bu durumda saçların bandananın dışına doğru taşmış olması sanki bandana kızın kafasını çok sıkıyor gibi göstermiş Organik Modelleme Saçları bombeli yerine daha düz inmeliydi bence bu şekilde durması için ancak kabarık olması gerekirdi saçın o zamanda bandana kafadan daha yukarda durmalıydı çünkü kabarık saçları bu kadar anıla yapıştırmak pek mümkün olmuyor malesef Organik Modelleme
9 eylül makine mühendisliği bölümünü bitiren biri olarak elimden gelenin en iyisi bu Organik Modelleme bir daha bandanalı yaparsam dikkat ederim, teşekkürler ...
Bu mesajdan alıntı yap