Organik Tarım -2

Organik Tarım Grafik Tasarım Yarışması - Organik Tarım -2 ...

Organik Tarım -2
@nick isimli Üye şimdilik offline konumundadır

@nick

Grafiker / İstanbul

Dosya22

Organik Tarım -2

Alt 13-02-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Organik Tarım -2
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 14-02-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Lütfen yarışma şartnamesinde de belirtildiği gibi; çalışmanızın orijinal boyutunu baskıya uygun (297x420 mm ve 150 Dpi) olarak saklamayı unutmayınız.

Başarılar dileriz.
Grafikerler.net Yönetimi

Dikkat: Önemli Duyuru!!!

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

skyfox isimli Üye şimdilik offline konumundadır

skyfox

Hiç Biri / Yurtdışı

Alt 14-02-2010 #3
Başarılar diliyorum.
RealKiss isimli Üye şimdilik offline konumundadır

RealKiss

Grafiker / Uşak

Alt 14-02-2010 #4
Ellerine sağlık, fakat değinmek istediğim birkac nokta var.. Tasarım ve düsünce olarak harika olmus.. Ama renklerde sanki biraz sıkıntı var gibi.. Şahsen en üstteki Organik Tarım yazisi hic gözüme carpmadi, arayarak buldum.. Bence öne cıkarmak istediğin yazılarin rengini beyaz tutsaydin daha etkileyici olurdu..

Başarılar..
SinanGündüz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

SinanGündüz

Öğrenci (Diğer) / Uşak

Alt 14-02-2010 #5
Gerçekten Güzel Bi Çalışma Başarılar ...
finfik isimli Üye şimdilik offline konumundadır

finfik

Grafiker / İstanbul

Alt 14-02-2010 #6
Başarılar dilerim...
child_play isimli Üye şimdilik offline konumundadır

child_play(32)

Hiç Biri / Adana

Alt 14-02-2010 #7
Başarılar dilerim. Eline sağlık.
RealKiss isimli Üye şimdilik offline konumundadır

RealKiss

Grafiker / Uşak

Alt 14-02-2010 #8
Ellerine sağlık, fakat değinmek istediğim birkac nokta var.. Tasarım ve düsünce olarak harika olmus.. Ama renklerde sanki biraz sıkıntı var gibi.. Şahsen en üstteki Organik Tarım yazisi hic gözüme carpmadi, arayarak buldum.. Bence öne cıkarmak istediğin yazılarin rengini beyaz tutsaydin daha etkileyici olurdu..

Başarılar..
Edit: Contrans'ım aşırı yüksekmiş, hiç dikkatimi cekmedi.. O yüzden çok gıcık bir renk gibi geliyordu gözüme.. Biraz önce pc mi formatladim.. Şimdi bakiyorum gercekten güzel Organik Tarım -2 Renkler uyumluymuş yani, k.bkma sorun bendeymiş..
child_play isimli Üye şimdilik offline konumundadır

child_play(32)

Hiç Biri / Adana

Alt 15-02-2010 #9
Edit: Contrans'ım aşırı yüksekmiş, hiç dikkatimi cekmedi.. O yüzden çok gıcık bir renk gibi geliyordu gözüme.. Biraz önce pc mi formatladim.. Şimdi bakiyorum gercekten güzel Organik Tarım -2 Renkler uyumluymuş yani, k.bkma sorun bendeymiş..
:smile: :smile: :smile: :smile: :smile:
Nazar değmesin, forumumuzu çok seviyorum. Organik Tarım -2 Sizin gibi arkadaşlar olduktan sonra, bizi kimse durduramaz. Yüreğinize sağlık. Bunu bütün samimiyetimle söylüyorum. Hepiniz iyi ki varsınız.
:smile: :smile: :smile: :smile: :smile:
efoja isimli Üye şimdilik offline konumundadır

efoja(37)

Grafiker / İstanbul

Alt 15-02-2010 #10
Başarılar.
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları