orjinalin basılacak şekle getirilmesi...(yardım)

Baskı - orjinalin basılacak şekle getirilmesi...(yardım) Sponsorlu Bağlantılar orjinalin basılacak şekle getirilmesi,kalıba aktarılacak şekle getirilmesi nasıl olmalıdır?konvansiyonel reprodüksiyon ve masaüstü yayıncılık sistemi(desk top publishing) bunlar hakkında bana yardımcı olabilirseniz çok sevinirm...

sydszn isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sydszn

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 07-04-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

orjinalin basılacak şekle getirilmesi,kalıba aktarılacak şekle getirilmesi nasıl olmalıdır?konvansiyonel reprodüksiyon ve masaüstü yayıncılık sistemi(desk top publishing) bunlar hakkında bana yardımcı olabilirseniz çok sevinirm
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Onur KARADAĞLI isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Onur KARADAĞLI(34)

Grafiker / İzmir

Alt 08-04-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Bu sorunun herhangi bir cevabı yoktur.. Ucu çok açık bir soru..

Orjinal nedir?
Hangi baskı tekniğine göre hazırlanacaktır?

bu sorulara net cevap vermelisin.. Sanırım bir ödev aldın ve araştırma yapıyorsun. Ancak bu şekilde ansiklopedik bilgilerle ödevini hazırlayamassın. Forumumuzda bir okuldur elbet ama öğretmeninden duyduğun cümlelerin anlamını bile bilmeden soru sorarsan sana yardımcı olamayız.
Bu mesajdan alıntı yap
dombalak isimli Üye şimdilik offline konumundadır

dombalak

Grafiker / Ankara

Alt 22-04-2009 #3
ne tip bir baskı ne tip bir malzeme ne tip boya vs vs vs.... sonu gelmez alternetifler bunalr
detay verirseniz daha fazla yardımcı olabiliriz
Bu mesajdan alıntı yap