orman ürünleri katalog kapağı

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - orman ürünleri katalog kapağı ...

aolgun isimli Üye şimdilik offline konumundadır

aolgun

Grafiker / Bartın

Alt 29-03-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

baskıya göndereceğim katalog kapağı hakkında yorumlarınızı bekliyorum....orman ürünleri katalog kapağı
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

irm.art isimli Üye şimdilik offline konumundadır

irm.art

Grafiker / İzmir

Alt 30-03-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
dpi düşültmenizden kaynaklanan renk kaybı olsada bana renkler oldukça koyu geldi. illa bu fotoğraf olacak diyorsanız tonlamalala oynayablirsiniz.Değişme imkanı var ise fotoğrafı değiştirmenizde fayda görüyorum.
Bu mesajdan alıntı yap

aolgun

Grafiker / Bartın

Alt 30-03-2010 #3
yorumunuz için sağolun rengini açtım ama hala bana tuaf gelen birşeyler var çözemedim görsellik olarak
Bu mesajdan alıntı yap
concept_eda isimli Üye şimdilik offline konumundadır

concept_eda

Grafiker / İstanbul

Alt 14-06-2010 #4
Resmi kaldır,bu da nedir yahu!!Orman ürünlerinde ormanı göstermek bir tuaf olmuş bence..orman ürünleri katalog kapağı
Bu mesajdan alıntı yap
_Anathema_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

_Anathema_(31)

Hiç Biri / İstanbul

Alt 14-06-2010 #5
Daha iyi olabilir.Öncelikle resim çok koyu. 3 tane olan çam ağacı emanet gibi durmuş. Sadece normal bir resimle kapak olmaz düşüncesindeyim. Değişik şeyler yapmalısınız. Yinede elinize sağlık.
Bu mesajdan alıntı yap

aolgun

Grafiker / Bartın

Alt 14-06-2010 #6
yorumlarınız için yinede sağolun katoloğun tüm konseptini değiştirdim zaten kapakta dahil olmak üzere baskısıda yapılıp müşteriye teslim edildi fakat görsel resimlerin tümü müşterinin istekleri doğrultusunda gerçekleştririldi biliyorsunuz bağzı müşteriler vardır fikirlerini hiçbir şekilde değiştiremezsiniz bu katologta öyle bir firmaya yapılmıştır.....
Bu mesajdan alıntı yap