Ormanın nefesi

Deneme Çalışmalar - Ormanın nefesi Sponsorlu Bağlantılar Site üyelerine merhabalar ... Ormanın nefesi isimli çalışmam ... Beğenmeniz dileklerimle ......

Ormanın nefesi
ahuramazda isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ahuramazda(39)

Hiç Biri / Ankara

Ormanın nefesi

Alt 11-09-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Site üyelerine merhabalar ...

Ormanın nefesi isimli çalışmam ... Beğenmeniz dileklerimle ...

Ormanın nefesi
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

kensay isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kensay

Hiç Biri / İstanbul

Alt 11-09-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Emeğinize sağlık. Ben çok beğendim çalışmanızı.. Ormanı siz mi çizip renklendirdiniz acaba ? Teknik konusunda ipucu alabilmemiz mümkün mü ?
Bu mesajdan alıntı yap
bytgrfk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bytgrfk

Grafiker / İstanbul

Alt 11-09-2012 #3
çalışma olarak ne yaptınız paylaşırmısınız?
Bu mesajdan alıntı yap

ahuramazda(39)

Hiç Biri / Ankara

Alt 12-09-2012 #4
Emeğinize sağlık. Ben çok beğendim çalışmanızı.. Ormanı siz mi çizip renklendirdiniz acaba ? Teknik konusunda ipucu alabilmemiz mümkün mü ?
Tesekkur ederim sagolun. Orman fotoğraf Ben sadece hatunu ekledim :-)

Yaptigim cok ozel bir sey yok aslinda. After effects red giant pluguni ile renkleri ayarladim, daha sonra adobe light room ile reduce noise filtresinden gecirdim. Boyle yapinca 3d calisma sanki Photoshop ile boyama yapilmis gibi durdu.

çalışma olarak ne yaptınız paylaşırmısınız?
Merhabalar sizden once ki uye calismayi yorumlamis, siz goremiyormusunuz :sweating:
Bu mesajdan alıntı yap
kensay isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kensay

Hiç Biri / İstanbul

Alt 12-09-2012 #5
Özel bir şey yok diyorsunuz ama Ormanın nefesi Ormanın nefesi
Ellerinize sağlık
Bu mesajdan alıntı yap
bytgrfk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bytgrfk

Grafiker / İstanbul

Alt 12-09-2012 #6
Merhabalar sizden once ki uye calismayi yorumlamis, siz goremiyormusunuz :sweating:[/quote]

görmem birşey değiştirmiyor, konuyu ekleyen sizsiniz konuyla ilgili muhattabım da siz olursunuz konunuz ile ilgili sormak istediğimi herhalde ki size sorabilirim benim mesajımdan önce sormuş olduğum suale karşılık bir cevap yok ise daha önceki mesajlar yada başkalarının yazmış olduğu mesajlar beni hiçbir şekilde alakadar etmez konunuza bakan, inceleyen, göz atan olarak yorumlamak, sormak yada özeleştiride bulunmak gibi bir hakkım varsa elbetteki soracağım, kolay gelsin, saygılar sunuyorum...
Bu mesajdan alıntı yap
creedwar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 12-09-2012 #7
Kurguyu biraz daha karanlıklaştırıp, büyücünün elindeki asanın ışığı etrafında aydınlık belirmesi daha gizem katabilirdi..Akşam üstü enerjiyi boşa harcayan amatör magic Ormanın nefesi

Diğerleri gibi bunuda beğendiğimi belirtmek isterim.
Bu mesajdan alıntı yap

ahuramazda(39)

Hiç Biri / Ankara

Alt 12-09-2012 #8
Merhabalar sizden once ki uye calismayi yorumlamis, siz goremiyormusunuz :sweating:
görmem birşey değiştirmiyor, konuyu ekleyen sizsiniz konuyla ilgili muhattabım da siz olursunuz konunuz ile ilgili sormak istediğimi herhalde ki size sorabilirim benim mesajımdan önce sormuş olduğum suale karşılık bir cevap yok ise daha önceki mesajlar yada başkalarının yazmış olduğu mesajlar beni hiçbir şekilde alakadar etmez konunuza bakan, inceleyen, göz atan olarak yorumlamak, sormak yada özeleştiride bulunmak gibi bir hakkım varsa elbetteki soracağım, kolay gelsin, saygılar sunuyorum...[/quote]

hata bende özür dilerim ... "yaptığım resmi göremiyorsanız tekrar upload edebilirim" diye yazmamışım ... Eğer çizimimi göremiyorsanız bu bağlantıdan direkt görebilirsiniz ...

http://i1148.photobucket.com/albums/...6/0747b119.jpg

naçizane yorum eklerseniz sevinirim ...

Kurguyu biraz daha karanlıklaştırıp, büyücünün elindeki asanın ışığı etrafında aydınlık belirmesi daha gizem katabilirdi..Akşam üstü enerjiyi boşa harcayan amatör magic Ormanın nefesi

Diğerleri gibi bunuda beğendiğimi belirtmek isterim.
valla ilk aklıma gelende öyle bir şeydi ama daha sonradan hayvanları ekledim, gündüz olsun diye karar verdim. Sonra ne akla hizmet hayvanları sahneden çıkartıp "tek daha iyi duruyo lan" gibi bi yorum yaptım ...

sonrada siteye bu halde gönderdim ... Yorumunuz için teşekkürler ...
Bu mesajdan alıntı yap
creedwar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 13-09-2012 #9
Aklındakileri uygulayabilen insanları severim. Takipçinizim. Kolay gelsin.
Bu mesajdan alıntı yap

Kapat
Şifremi Unuttum?