örnek a4 ebatında corel formatında katalog

Temel Tasarım İlkeleri - örnek a4 ebatında corel formatında katalog ...

living06 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

living06

Grafiker / Ankara

Alt 26-04-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

örnek a4 ebatında corel formatında katalog lazım başarıyla bitmiş baskısı yapılmış sorunsuz dediginiz bir a4 ebatında çalışmanızı bizimle paylaşırmısınız benim için çok önemli yani görmek istedigim

baskıya gitmeden önce ki kenar payları nasıl olacak
renk formatları nedir nasıl olcak
vs vs gibi konuları anlayabilmek için öncelikle sizin paylaşacagınız a4 ebatındaki corel formatında katalog örnegini görmek isterim

yardımcı olabilecek arkadaşlar varsa çok sevinirim tşk
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

isyanx isimli Üye şimdilik offline konumundadır

isyanx

Grafiker / Adana

Alt 09-03-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
arkadaşlar lütfen paylaşsın bilen birileri, arama yapmaktan göbeğimiz çatladı.
Bu mesajdan alıntı yap
shedesign isimli Üye şimdilik offline konumundadır

shedesign

Grafiker / Hatay

Alt 30-03-2010 #3
arkadaşım forumu araştır bir sürü katalog yapma dersleri var corel dersleri var oku öğren yap. hiçkimse sana katalogunun corel formatını göndermez.
Bu mesajdan alıntı yap
tarzan45 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tarzan45

Grafiker / Manisa

Alt 30-03-2010 #4
Bir de istediğiniz kadar örnek inceleyin. İddia ediyorum ki. İlk bir kaç işte mutlaka yanlış yaptığınız şeyler olacaktır. Daha önce yapmadıysanız. Nerelerde çalışıyorsunuz neler yapıyorsunuz bilmiyorum ama bence iyi bir grafikerin yanında uygun bir süre pişmeden, bir matbaada da bir müddet zaman geçirmeden kendi başınıza katalog dergi vb. işlere kalkışmayın. Yine tekrarlıyorum bunları ilk defa yaptığınızı varsayarak söylüyorum. Yani katalog veya dergi yapmaya kalkışıp kenar payı falan soruyorsanız daha yiyeceğiniz çok ekmek var demektir...

Kızmayın ama gerçekler bunlar...
Bu mesajdan alıntı yap
Höykürük isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Höykürük

Grafiker / İstanbul

Alt 26-11-2010 #5
Evet Gerçekten Niçin Koca Yerde Katalog yok ..
Bu mesajdan alıntı yap
karyasu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

karyasu

Grafiker / Denizli

Alt 10-12-2010 #6
bu kadar hazırcı olmayın bence tarzan45 katılıyorum önce bu işte yoğrulman gerekiyor onuda tek başına yapamazsın
Bu mesajdan alıntı yap