Örnek çalışma-yardım

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - Örnek çalışma-yardım ...

Örnek çalışma-yardım
Özkan TÜRK isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Özkan TÜRK(32)

Grafiker / İstanbul

Örnek çalışma-yardım

Alt 30-07-2007 #1
Sponsorlu Bağlantılar

arkadaşlar evde kendi çabalarımla tasarım çalışıyorum arada kafamdan uydurdugum firmalara broşür falan yapıyorum dershane için yaptım kötü olan yerler değişmesi gereken yerleri söylerseniz sevinirim Örnek çalışma-yardım hiç yoktan örnek çalışmalarım güzel olana kadar uğraşım pek beğenmiyorum ama yinede sizden yardım almak için koyayım Örnek çalışma-yardım

Örnek çalışma-yardım
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Özkan TÜRK(32)

Grafiker / İstanbul

Alt 30-07-2007 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Biraz değiştim

Örnek çalışma-yardım
Bu mesajdan alıntı yap
Bahtınur YILDIZ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Bahtınur YILDIZ(33)

Grafiker / Tekirdağ

Alt 30-07-2007 #3
üniversite isimlerini yazma, dağ görünmü vermek istemişsin güzel verememişsin üzerinde çalış,ideealleriniz diye başlayan yazı uyum sağlamamış.amatörce olduğu belli ama profesyonel olmak senin elinde başarılar..
Bu mesajdan alıntı yap

Özkan TÜRK(32)

Grafiker / İstanbul

Alt 30-07-2007 #4
slogan bulamıyorum yaa Örnek çalışma-yardım
biraz daha değiştim ama

Örnek çalışma-yardım
Bu mesajdan alıntı yap
Majestic isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Majestic(31)

İzmir Grafiker

Grafiker / İzmir

Alt 09-08-2007 #5
ismlerini yazdığın üniversitelerin rsimlerinden oluşan bi kolaj hazırlyıp arka plan onu koy bence sonra öğrenci resmi veyazılar ayrıa yazı fontlarını dğiştir ve tırnaklı fonlar tercih etme bence bu taarımın üzerinde oyna bayya

''Farklı Düşün, Farklı Kal...''
NGrafik Katalog

Bu mesajdan alıntı yap
N/A isimli Üye şimdilik offline konumundadır

N/A(48)

Forumdan Uzaklaştırıldı

Alt 10-08-2007 #6
evde kendi çabalarınla yaptıgın calışma piyasadaki 1 cok grafikerlerin işlerinden daha iyi ellerine saglık..
Bu mesajdan alıntı yap

Özkan TÜRK(32)

Grafiker / İstanbul

Alt 10-08-2007 #7
evde kendi çabalarınla yaptıgın calışma piyasadaki 1 cok grafikerlerin işlerinden daha iyi ellerine saglık..
çok teşekkür ederim abi acemiyim öle evde öğrenmeye çalışıyorum ama yinede burdaki çalışmaları gördükçe benim yaptıklarıma fazlasıyla utanıyorum...henuz yeniyim ama bi kaç yıl sonra bende iyi bi grafiker olcam inş
Bu mesajdan alıntı yap
kiwanch isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kiwanch(33)

Webmaster / Antalya

Alt 10-08-2007 #8
benim fikrim hiç bir üniversitenin adı yada resmi olmamalı bir dershanenin kitap kapağında ist.üni. resminide bence kaldırmalısın , bu benim görüşüm tabiki.
Bu mesajdan alıntı yap
N/A isimli Üye şimdilik offline konumundadır

N/A(48)

Forumdan Uzaklaştırıldı

Alt 10-08-2007 #9
çok teşekkür ederim abi acemiyim öle evde öğrenmeye çalışıyorum ama yinede burdaki çalışmaları gördükçe benim yaptıklarıma fazlasıyla utanıyorum...henuz yeniyim ama bi kaç yıl sonra bende iyi bi grafiker olcam inş
ben çalışmalarına güveniyorum bizde elimizden geleni yaparız burda abilerin ablaların war en kısa zamanda senide grafikerle rordusuna katarız insallah..
en kötü ressam 1000 tane hırsızdan iyidir.. en kötü tasarımcıda 1000 tane hırsızdan iyidir. sevgiler...
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 10-08-2007 #10
en kötü ressam 1000 tane hırsızdan iyidir.. en kötü tasarımcıda 1000 tane hırsızdan iyidir. sevgiler...
buna bayıldımÖrnek çalışma-yardımeace1:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
brosur