örnek kartvizit çalışmam

Kartvizit Tasarımları - örnek kartvizit çalışmam ...

örnek kartvizit çalışmam
coffinfeeder isimli Üye şimdilik offline konumundadır

coffinfeeder

Öğrenci (Diğer) / Bursa

örnek kartvizit çalışmam

Alt 29-07-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

2 saatte yapmış olduğum bir örnek kartvizit çalışması

örnek kartvizit çalışmam

Uploaded with ImageShack.us
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

mrt syr isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mrt syr

Grafiker / Elazığ

Alt 29-07-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
bunun için 2 saatini vermen ilginç gerçekten :hmm2:
Bu mesajdan alıntı yap

coffinfeeder

Öğrenci (Diğer) / Bursa

Alt 29-07-2011 #3
hahahaah neden örnek kartvizit çalışmam sen çok mu iyi yaparsın örnek kartvizit çalışmam
Bu mesajdan alıntı yap

mrt syr

Grafiker / Elazığ

Alt 29-07-2011 #4
yaptım yapıyorm da örnek kartvizit çalışmam kartvizitinde belli bir kuralları vardır logonuzu göremedim adres o kadar büyük olmaz biraz kartvizit örneklerine bakmanızı tavsiye ederim
Bu mesajdan alıntı yap

coffinfeeder

Öğrenci (Diğer) / Bursa

Alt 29-07-2011 #5
hahaha eyvallah örnek kartvizit çalışmam herkesin kendi görüşü ve fikri sana güzel değil ona güzel herkes farkldır bir değilidr..

ha şunu demeyi unuttum aslında yazmıcaktım ama yaziyim dedim dostum photoshop'u hiç bilmiyordm sadece 2 saat photoshop eğitimlerine bakarak yaptım bunu örnek kartvizit çalışmam umarım anlamşsındır yada anlama no problem örnek kartvizit çalışmam
Bu mesajdan alıntı yap

mrt syr

Grafiker / Elazığ

Alt 29-07-2011 #6
o zaman başında belirtseydin yeni başladım diye bende ona göre yorumumu yapardım örnek kartvizit çalışmam

genede kartvizit tasarımlarını gözden geçir yapmak yada yapmamak becerememek değil yaratıcılığın gelişir :rofl:
Bu mesajdan alıntı yap
termi53 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

termi53

Öğrenci (Diğer) / İzmir

Alt 29-07-2011 #7
yahu her işte kurallar olduğu gibi tasarımın da kuralları vardır fakat bunlar esnektir ama burada tasarım adına hiçbir şey yok eleştirilmek istemiyorsanız çalışmalarınızı geliştirdikten sonra koyunuz bu foruma.. forum ciddi meseleler üzerinde duruyor ama şu kartvizit ne ya sıradan birşey bile bundan daha iyidir kusura bakmayın ama herkesin zevkleri ayrıdır diye işin içinden çıkamazsınız, olmamış hem de hiç.
Bu mesajdan alıntı yap

mrt syr

Grafiker / Elazığ

Alt 29-07-2011 #8
[quote=termi53;969989]yahu her işte kurallar olduğu gibi tasarımın da kuralları vardır fakat bunlar esnektir ama burada tasarım adına hiçbir şey yok eleştirilmek istemiyorsanız çalışmalarınızı geliştirdikten sonra koyunuz bu foruma.. forum ciddi meseleler üzerinde duruyor ama şu kartvizit ne ya sıradan birşey bile bundan daha iyidir kusura bakmayın ama herkesin zevkleri ayrıdır diye işin içinden çıkamazsınız, olmamış hem de hiç.[/QUOTE]

Kesinlikle katılıyorum
Bu mesajdan alıntı yap
termi53 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

termi53

Öğrenci (Diğer) / İzmir

Alt 29-07-2011 #9
aslına editörlerden ricam nitelikli ürünlerin forumda yer bulmasıdır bence buna bir çözüm üretilmeli..forumu ciddi bir yer yapmak istiyorsak böyle olursa daha iyi olur..adam hiç rahatsız olmadan 2 saat uğraştım ve buraya koydum diyor aslında sana eleştiri yerine daha farklı yaklaşmam gerekiyordu ama bugün iyi günümdeyim.. bu çalışma eleştiriyi bile hakketmiyor biraz ciddi olup burada çalışma paylaşalım..
Bu mesajdan alıntı yap

mrt syr

Grafiker / Elazığ

Alt 29-07-2011 #10
bende bu yüzden bu çalışmaya gerçekten 2 saatinimi verdin dedim örnek kartvizit çalışmam
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları