Örnek Kartvizit Çalışması

Kartvizit Tasarımları - Örnek Kartvizit Çalışması Sponsorlu Bağlantılar Herkese selamlar. Önce kendimi tanıtmama izin verin. Grafikelik mesleğine yeni başladım. Kursta 2 gün içinde Freehand temel kullanımını öğrendim. Yavaş yavaş tek başıma bir şeyler oluşturmaya çalışıyorum. Aşağıda ...

Alt 22-06-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Herkese selamlar.
Önce kendimi tanıtmama izin verin. Grafikelik mesleğine yeni başladım. Kursta 2 gün içinde Freehand temel kullanımını öğrendim. Yavaş yavaş tek başıma bir şeyler oluşturmaya çalışıyorum.
Aşağıda üzerinde kısaca çalıştığım örnek bulunuyor. Eleştiri ve önerilerinizi eksik etmeyin lütfen.
Edit: Bilgisayarımda bir sorun oluştu. Çalışmalarımı kısa zamanda ekleyeceğim: Kusura bakmayın. Gerekirse konuyu kaldırın lütfen.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Gökhan TEKİN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Gökhan TEKİN

ARTniyetli

Fotoğrafçı / Bursa

Alt 22-06-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Çok küçük eklemişsiniz görselleri biraz daha büyültüp eklerseniz yorum yapabiliriz.Ayrıca kendigüvenliğiniz için lütfen iletişim bilgilerinizi görsellerin üstünden siliniz.
Bu mesajdan alıntı yap
melankolik-z isimli Üye şimdilik offline konumundadır

melankolik-z

Grafiker / İstanbul

Alt 23-06-2008 #3
güzel bir çalışma olmuş :9
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 24-06-2008 #4
güzel bir çalışma olmuş :9
Sizlerin bu komiklik çabanıza hayranım.

Sade görünüşlü bir kartvizit çalışması yaptım. Hangi yönden eksik olduğumu bildirip eleştirileriniz esirgemezseniz sevinirim.

Bu mesajdan alıntı yap
graffix isimli Üye şimdilik offline konumundadır

graffix

Forumdan Uzaklaştırıldı

Alt 24-06-2008 #5
Sen aşmışın olayı baksana 2 günde programı kullanmasını bile öğrenmişsin karta gelince
• çalışman kesimlere çok yakın
• ve slogan tarzı cümlelerde nokta konulmaz
• asimetrik görüntüler var
• ve yanlış görmüyorsam bütün yazılar bold bence olmaz

saygılar
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 25-06-2008 #6
@graffix Merhaba.
2 günde programın öğrenilmeyeceğini biliyorum. Kursta aldıklarımı kendi becerilerimle geliştirme çabasındayım. Amacım kendimi ve programı kullanma becerilerimi geliştirmek. Bunu yaparken de insanların fikirlerini alıyorum ki hatalarımı yanlışlarımı görebileyim. Kesim noktalarını dikate almadan sadece kendimi geliştirme amaçlı çalıştım. Daha kabul edilebilir olması için ne gibi değişiklikler önerirsiniz?
Bu mesajdan alıntı yap
berke25756 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

berke25756

Öğrenci (Grafik) / Ankara

Alt 21-10-2011 #7
begenize snuyorum
Bu mesajdan alıntı yap
BaranK isimli Üye şimdilik offline konumundadır

BaranK

Grafiker / İstanbul

Alt 22-10-2011 #8
Sen aşmışın olayı baksana 2 günde programı kullanmasını bile öğrenmişsin karta gelince
• çalışman kesimlere çok yakın
• ve slogan tarzı cümlelerde nokta konulmaz
• asimetrik görüntüler var
• ve yanlış görmüyorsam bütün yazılar bold bence olmaz

saygılar
Katılıyorum.
Bu mesajdan alıntı yap
istakozzz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

istakozzz

Grafiker / Adıyaman

Alt 24-10-2011 #9
@graffix Merhaba.
2 günde programın öğrenilmeyeceğini biliyorum. Kursta aldıklarımı kendi becerilerimle geliştirme çabasındayım. Amacım kendimi ve programı kullanma becerilerimi geliştirmek. Bunu yaparken de insanların fikirlerini alıyorum ki hatalarımı yanlışlarımı görebileyim. Kesim noktalarını dikate almadan sadece kendimi geliştirme amaçlı çalıştım. Daha kabul edilebilir olması için ne gibi değişiklikler önerirsiniz?

bu arkadaslarına dediklerine takılma sen herkes yaptığı is kadar konussun... onların yaptıklarıda aham saham isler değil kendini üzme...

öncelikle genel olarak sırada bir bolklama yapmamıssın bu güzel çünkü genelde kartvizitlerde sağa veya sola dayanır bu çok klasiklesti artık senin bu bloklaman daha arastırmacı olmus (bilinçli veya bilinçsiz) yalnız kartizitin yanlarına çok yakın metinler biraz içe çekmen lazım (tasarımda bosluk çok değerledir) ayrıca diğer arkadasın bahsettiği kalın ince ayrımına dikkat edersen basarılı bisi cıkar... mesala ismi ince soyismi kalın ve büyükharfle yazabilirsin...
Bu mesajdan alıntı yap
istakozzz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

istakozzz

Grafiker / Adıyaman

Alt 24-10-2011 #10
bu söylediklerime herkes alınmasın yalnız belirtmeden geçmiyim...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
Çalışması, kartvizit, örnek