örnek logo calışmam-demir grup

Logo Tasarımları - örnek logo calışmam-demir grup Sponsorlu Bağlantılar arkadaşlar 2 aydır photoshop kulnıyoum ona göre yorumlarınızı bekliyorum yeni ve eski bizden önceki logosunuda koydum yeni calışmamızı arasındaki farklar belli oluyor her halde eski logo yeni logo...

akgun isimli Üye şimdilik offline konumundadır

akgun

Baskıcı / Zonguldak

Alt 07-05-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

arkadaşlar 2 aydır photoshop kulnıyoum ona göre yorumlarınızı bekliyorum yeni ve eski bizden önceki logosunuda koydum yeni calışmamızı arasındaki farklar belli oluyor her halde

eski logo

yeni logo

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

darth_cygan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

darth_cygan

Grafiker / Ankara

Alt 07-05-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
logoyu photoshop gibi pixel mantığı ile çalışan bir programla yapmayın. vektörel bir program bulup, onunla çalışın. Logonuz bir önceki logodan farklı değil. aynı mantaliteyi sadece renklendirmişsiniz ve efekte boğmuşsunuz. sizden birşey yok bu logoda. sade düşünün.

iyi çalışmalar
Bu mesajdan alıntı yap
filizdmr isimli Üye şimdilik offline konumundadır

filizdmr

Ressam / Kocaeli

Alt 07-05-2009 #3
Çalışmanızda çok fazla efekt renk var logoyu çalışırken sade düşünün tabi örneğinizdeki 1 logo kadarda basit değil ,logonun kullanım alanı çok fazladır o yüzden boyutunla ilgili değişiklik yaptığınızda çalışmanızın özelliğini yitirmeyecek tasarımlar yapmalısınız vektörel olarak çalışırsanız daha iyi sonuç elde edersiniz.
Bu mesajdan alıntı yap
Dilara GENÇYILMAZ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Dilara GENÇYILMAZ(27)

Grafiker / İstanbul

Alt 07-05-2009 #4
Logo bir fotograf değildir. Bir resim değildir. Bu kadar detay da neden.. En alttaki siyah yazı logonuz bu büyüklükteyken bile okunmuyor.. Kaldıki birde logonuzu kartvizitlerde hiç hayal edemiyorum.. örnek logo calışmam-demir grup dünyadaki ayrıntılar bir resimde bile olmayacak kadar fazla tamam güzel çalışılmış.. neredeyse kusursuz ama bu bir amblem değil bir resim olmuş.. üstelik sarı turuncu mavi siyah lacivert gibi çook çeşitli renk kullanımını hiç anlamadım.. Onu geçtim altta hiç okunmayan yazı siyahken şirktin adı sarı üzerine beyazla yazılarak oda okunmasın diye uğraşılmış sanki.. Bence biraz daha uğraşmalısınız ve eğer size eski logonun üzerinden gidin denmediyse.. mümkünse yani bu yapılandan tamamen uzaklaşıp farklı şeyler düşünün.. Hatta dünya yerine demirin üstüne gitmenizi tavsiye ederim .. örnek logo calışmam-demir grup
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 07-05-2009 #5
Dilara`nın dediği gibi çok fazla deyatlı olmuş.İlk logoda çok kötü örnek logo calışmam-demir grup Kullandığın font çok iyi değil.İyi olmadığı gibi birde karakteri basmışsınız ve çok kou durmuş.Sitede örnek bir çok logolar mevcut.Örneklere bakarak daha sade ve güzel çalışmalar çıkarabilirsin.İyi Çalışmalar..
Bu mesajdan alıntı yap
hayalzamanı isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hayalzamanı

Grafiker / Sakarya

Alt 07-05-2009 #6
Üzgünüm ama eskisi logo da D yuvarlağın içine ortalansa yeni logodan daha güzel olacak yenisi logoluktan çıkmış
Bu mesajdan alıntı yap

akgun

Baskıcı / Zonguldak

Alt 07-05-2009 #7
teşkür ederim arkdaslar dediğim gibi cok yol almma gerek sadece amatörce calışıyorum benimki hobby eleştirele tşk ederim
Bu mesajdan alıntı yap
Dilara GENÇYILMAZ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Dilara GENÇYILMAZ(27)

Grafiker / İstanbul

Alt 07-05-2009 #8
bu çalışmanın ticari bir amacı yok mu?
Bu mesajdan alıntı yap

akgun

Baskıcı / Zonguldak

Alt 07-05-2009 #9
ticari değil sadece şirket sahipleri arkadaslarımız oluğundan eski logoları cok iç karartıcı imiş anlamsız bir siyah yuvarlak içde D harfi o yuvarlağa mana katmak istediklerinden dolayı dünya figuru bu kadar detaylı kullanıldı aslınd beliriğinzi gibi bende logo da en fazla 2 renk kullanmadan yanayım bu logo sadece ilk logo üzerinden doğru giderek yapılmış bir taslak firma sahiplerine kalsa eski ile bu logoyu yan yan koydular bu yeni logoya bile hemen atladılar ama ben 1 hafat 10 gun daha müsade edin dedim öğle kurtuldum ellerinden :-))
Bu mesajdan alıntı yap
wwaslıww isimli Üye şimdilik offline konumundadır

wwaslıww

Öğrenci (Diğer) / Çankırı

Alt 07-05-2009 #10
Logo bir fotograf değildir. Bir resim değildir. Bu kadar detay da neden.. En alttaki siyah yazı logonuz bu büyüklükteyken bile okunmuyor.. Kaldıki birde logonuzu kartvizitlerde hiç hayal edemiyorum.. dünyadaki ayrıntılar bir resimde bile olmayacak kadar fazla tamam güzel çalışılmış.. neredeyse kusursuz ama bu bir amblem değil bir resim olmuş.. üstelik sarı turuncu mavi siyah lacivert gibi çook çeşitli renk kullanımını hiç anlamadım.. Onu geçtim altta hiç okunmayan yazı siyahken şirktin adı sarı üzerine beyazla yazılarak oda okunmasın diye uğraşılmış sanki.. Bence biraz daha uğraşmalısınız ve eğer size eski logonun üzerinden gidin denmediyse.. mümkünse yani bu yapılandan tamamen uzaklaşıp farklı şeyler düşünün.. Hatta dünya yerine demirin üstüne gitmenizi tavsiye ederim ..
Dilara'ya katılıyorum
kolay gelsin
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları