Örsler Temizlik Merkezi Logo Denemeleri

Logo Tasarımları - Örsler Temizlik Merkezi Logo Denemeleri ...

shnbrs isimli Üye şimdilik offline konumundadır

shnbrs

Eğitimci / Balıkesir

Alt 20-02-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

merhaba arkadaşlar,
örsler temizlik merkezi için logo karalamaya çalışıyorum. hazırladığım bir kaç taslağı paylaştım. görüşlerinizi belirtirseniz çok sevinirim. Birde sormak istediğim logo da görsel kullanmak konusunda kararsız kaldım. bu halleriyle çok sade duruyolar bir görsel le hareketlenecek gibi ama ne dersiniz?

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

lisiaa isimli Üye şimdilik offline konumundadır

lisiaa

Grafiker / İstanbul

Alt 21-02-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
logoda görsel zaten kullanılmaz sade ve şık olması bence daha mantıklı geliyor. Bazen müşteriler kendi isteklerini söylediklerinde ya sadelikten ya karışılıktan bahsediyorlar sen yaptığını kabul ettirisen sorun yok Örsler Temizlik Merkezi Logo Denemeleri Bide tabi ilk senin hoşuna gitmesi lasım bu arada ben 6 yı beğendim ellerine ve emeğine sağlık diyorum.
Bu mesajdan alıntı yap
shnbrs isimli Üye şimdilik offline konumundadır

shnbrs

Eğitimci / Balıkesir

Alt 21-02-2011 #3
logoda görsel zaten kullanılmaz sade ve şık olması bence daha mantıklı geliyor. Bazen müşteriler kendi isteklerini söylediklerinde ya sadelikten ya karışılıktan bahsediyorlar sen yaptığını kabul ettirisen sorun yok Örsler Temizlik Merkezi Logo Denemeleri Bide tabi ilk senin hoşuna gitmesi lasım bu arada ben 6 yı beğendim ellerine ve emeğine sağlık diyorum.
teşekkürler. şu anda 5 i beğendiler. bazı değişiklikler olacak. geliştirmeye devam.
Bu mesajdan alıntı yap
cashmyr isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cashmyr

Baskıcı / Muğla

Alt 22-02-2011 #4
kötü değiller daha iyisini yapabilrsin renkleri geliştir bnce Örsler Temizlik Merkezi Logo Denemeleri
Bu mesajdan alıntı yap
panco473 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

panco473

Eğitimci / Tekirdağ

Alt 22-03-2011 #5
2 güzel olmuş
Bu mesajdan alıntı yap