Orta Derece Grafiker - İstanbul

İş Veren İlanları - Orta Derece Grafiker - İstanbul ...

XPPRO isimli Üye şimdilik offline konumundadır

XPPRO

Grafiker / İstanbul

Alt 10-01-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Orta Derece Grafiker

Program/Seviye: Öncelikli olarak Corel Draw bilmesi

diğer vektörel programları da export import dosya çeviri yapabilmesi yeterli olacaktır.

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: Yeni Nesil Flexi Vitray atölyesinde hazır şirket logolarını vektörele çevirebilecek, hazır desenleri cam üzerine yerleştirme gibi çok da zor olmayan konularda görev yapacak. Flexi Vitray konusunda kendini geliştirip çok faydalı bir mesleğe de sahip olacak, çalışmayı seven enerjisi olan arkadaş arıyoruz.
Yerimiz Bahçelievler/ Şirinevler civarındadır yakın çevreden olması ilk tercihimizdir.

E-posta:

Telefon: 0532 503 11 77
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 10-01-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!
Sitemizde yayınlanan iş ilanlarını diğer sayfalarımızdan da takip edebilirsiniz.

Orta Derece Grafiker - İstanbulOrta Derece Grafiker - İstanbulOrta Derece Grafiker - İstanbulOrta Derece Grafiker - İstanbul

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
jiguli84 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

jiguli84

Yrd. Grafiker / İstanbul

Alt 12-01-2013 #3
Florya da oturuyorum iş tecrübem yok telefonum 0535 730 24 25
Bu mesajdan alıntı yap