orta derecede corel bilen grafiker

Sonuçlanan İlanlar - orta derecede corel bilen grafiker Sponsorlu Bağlantılar merhaba cam kumlama desenleri için gelen corel dosyalarını ölçeklendirip folyo kesim yapabilecek takım arkadaşı arıyoruz. is yerimiz istanbul anadolu yakası modoko civarındadır. maaş 1200 tl + SGK ilgilenen ...

vivo isimli Üye şimdilik offline konumundadır

vivo(33)

Grafiker / İstanbul

ünlem

Alt 01-12-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

merhaba cam kumlama desenleri için gelen corel dosyalarını ölçeklendirip folyo kesim yapabilecek takım arkadaşı arıyoruz.

is yerimiz istanbul anadolu yakası modoko civarındadır.

maaş 1200 tl + SGK

ilgilenen arkadaşların aşağıdaki numaralardan ulaşmlarını rica ederim.

********* nurettin bey

********* altan bey
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 01-12-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!
  1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

İlanları orta derecede corel bilen grafiker veya orta derecede corel bilen grafikersayfamızdan da takip edebilirsiniz.

Öneri Siteler:

Grafik Sözlük:
İnternet sözlüklerini bilmeyen yoktur. “Ben bilmiyorum” diyorsanız öğrenmenin de yaşı yoktur. Ayrıntılı bilgi için...

Logo Sitesi:
Her grafik tasarımcının işine yarayabilecek logoları bulabileceğiniz ya da elinizde bulunan logoları yükleyerek daha sonra da kolaylıkla erişebileceğiniz site Logomuz.com

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

magenta79 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

magenta79(38)

Grafiker / İstanbul

Alt 29-01-2011 #3
slmlar. bu mesajı yazalı 2 ay olmuş ama yine de sormak istedim. eleman alındımı acaba.
ihtiyaç varmı halen. iyi çalışmalar...