ORTA DERECEDE GRAFİKER'İM BURSADA İŞ ARIYORUM - Bursa

İş Arayan İlanları - ORTA DERECEDE GRAFİKER'İM BURSADA İŞ ARIYORUM - Bursa ...

coffinfeeder isimli Üye şimdilik offline konumundadır

coffinfeeder

Öğrenci (Diğer) / Bursa

Alt 31-05-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

ORTA DERECEDE GRAFİKER'İM BURSADA İŞ ARIYORUM

Aranan Şehir: Bursa

Program/Seviye: yaklaşık 1 senedir web tasarım ve grafik üzerinde çalışıyorum kendim evde olarak...

kullandığım programlar coreldraw 12 - fireworks cs5-8

dreamwear cs 8

İş deneyimi ve içeriği: hiç iş tecrübem olmadı artık biryerde çalışmak ve kendimi geliştirmek istiyorum

home office olarak çalışıyorum şuan

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Yapmamış

Medeni Hali: Bekar

Referanslar:

Bursada bir teksfil firması için logo tasarladım beğendiler şuan zarf için bastırdık yakında tabela olarak bastırcaz

E-posta:

Telefon: 0224 247 75 10
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 31-05-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları ORTA DERECEDE GRAFİKER'İM BURSADA İŞ ARIYORUM - Bursa - ORTA DERECEDE GRAFİKER'İM BURSADA İŞ ARIYORUM - Bursa ya da ORTA DERECEDE GRAFİKER'İM BURSADA İŞ ARIYORUM - Bursa da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | ORTA DERECEDE GRAFİKER'İM BURSADA İŞ ARIYORUM - Bursa İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
ORTA DERECEDE GRAFİKER'İM BURSADA İŞ ARIYORUM - Bursa | ORTA DERECEDE GRAFİKER'İM BURSADA İŞ ARIYORUM - Bursa

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap