İş Ortağı Aranıyor - Türkiye Geneli

Sonuçlanan İlanlar - İş Ortağı Aranıyor - Türkiye Geneli Sponsorlu Bağlantılar İş Ortağı Aranıyor Şehir: Türkiye Geneli Aranan Şehir: Türkiye Geneli Program/Seviye: Photoshop/Yüksek Derece Çalışma Şartları: Serbest çalışan (Freelancer) İşle ilgili açıklama: Merhabalar Php(Codeigniter),Mysql,Css,JQuery,Html bilgim var. Ayrıca css to ...

ttooxxiicc isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ttooxxiicc

Webmaster / İzmir

Alt 05-05-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

İş Ortağı Aranıyor

Aranan Şehir: Türkiye Geneli

Program/Seviye: Photoshop/Yüksek Derece

Çalışma Şartları: Serbest çalışan (Freelancer)

İşle ilgili açıklama: Merhabalar
Php(Codeigniter),Mysql,Css,JQuery,Html bilgim var. Ayrıca css to xhtml(w3 valid) döküyorum. Piyasada script satmak için ortak tasarımcıya ihtiyacım var. Daha fazla detay mail üzerinden görüşülecektir. Web Arayüz tasarımına güvenenler iletişime geçsin lütfen!

E-posta: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 05-05-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları İş Ortağı Aranıyor - Türkiye Geneli - İş Ortağı Aranıyor - Türkiye Geneli ya da İş Ortağı Aranıyor - Türkiye Geneli da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | İş Ortağı Aranıyor - Türkiye Geneli İlan kapatmak!

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

egelican isimli Üye şimdilik offline konumundadır

egelican

Grafiker / İzmir

Alt 05-05-2012 #3
********* detaylı bi şekilde görüşebiliriz.
ttooxxiicc isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ttooxxiicc

Webmaster / İzmir

Alt 05-05-2012 #4
********* detaylı bi şekilde görüşebiliriz.
Ekledim hocam.
noEscapE isimli Üye şimdilik offline konumundadır

noEscapE

Sanat Yn. / Konya

Alt 12-05-2012 #5
********* eklersen görüşebiliriz.
theturkayy isimli Üye şimdilik offline konumundadır

theturkayy

Webmaster / İstanbul

Alt 16-06-2012 #6
Merahaba hocam. ********* adresini eklerseniz detaylı konusuruzu. İyi günler