İş ortağı arıyorum - Türkiye Geneli

İş Veren İlanları - İş ortağı arıyorum - Türkiye Geneli Sponsorlu Bağlantılar İş ortağı arıyorum Şehir: Türkiye Geneli Cinsiyet: Bay Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time) Askerlik Durumu: Yapmış Medeni Hali: Önemli Değil İşle ilgili açıklama: İzmir'de yaşayan reklam sektöründe ...

dursunbilal isimli Üye şimdilik offline konumundadır

dursunbilal

Grafiker / İzmir

Alt 13-07-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

İş ortağı arıyorum

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Yapmış

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama:
İzmir'de yaşayan reklam sektöründe ve iş çevrelerinde tecrübeli iş ortağına acil ihtiyaç vardır. İş yeri açmayı düşünen bunun için araştırma yapan yada iş yeri düzeni kurmak için gerekli sermayesi olmayan ama iş yapacağına inanmış reklamcı arkadaşlar arıyorum.

BİLAL DURSUN

E-posta:

Telefon: 0539 916 98 05
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 13-07-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları İş ortağı arıyorum - Türkiye Geneli - İş ortağı arıyorum - Türkiye Geneli ya da İş ortağı arıyorum - Türkiye Geneli da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | İş ortağı arıyorum - Türkiye Geneli İlan kapatmak!

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
dursunbilal isimli Üye şimdilik offline konumundadır

dursunbilal

Grafiker / İzmir

İş ortağı arıyorum - İzmir

Alt 09-09-2012 #3
İş ortağı arıyorum

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Yapmış

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: İşle ilgili açıklama:
İzmir'de yaşayan reklam sektöründe ve iş çevrelerinde tecrübeli iş ortağına acil ihtiyaç vardır. İş yeri açmayı düşünen bunun için araştırma yapan yada iş yeri düzeni kurmak için gerekli sermayesi olmayan ama iş yapacağına inanmış reklamcı arkadaşlar arıyorum.

BİLAL DURSUN

E-posta:

Telefon: 0539 916 98 05
Bu mesajdan alıntı yap