örümcek stand çalışması (sizce nasıl)

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - örümcek stand çalışması (sizce nasıl) ...

vahdetipek isimli Üye şimdilik offline konumundadır

vahdetipek(35)

Grafiker / Konya

Alt 10-06-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

muss isimli Üye şimdilik offline konumundadır

muss

Grafiker / İstanbul

Alt 27-07-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
çalısma nerdee
Bu mesajdan alıntı yap
ahmedgunduz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ahmedgunduz

Grafiker / Sakarya

Alt 27-07-2010 #3
başarılı bi çalışma olmuş gerçi fontları okuyamıyorum çok küçük bi resim ama herhalde geneli diğer kısımları bukadar güzel bi çalışmaının fontuda buna uygun seçilmiştir eline emeğine sağlık...
Bu mesajdan alıntı yap
arda.kocamn isimli Üye şimdilik offline konumundadır

arda.kocamn(25)

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 27-07-2010 #4
fena değil.
Bu mesajdan alıntı yap
Imperatore34 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Imperatore34

Grafiker / İstanbul

Alt 27-07-2010 #5
4 - 5 parçalı örümcek standlar için bölünmesi durumunda kullanışsız bir yüzü var.. özellikle yazıların bölünüp stand üzerine yerleştirilmesi sorun yaratabilecek şekilde..

Örümcek stand yerine afiş kategorisinde güzel bir çalışma olacağını düşünüyorum..

Saygılar...
Bu mesajdan alıntı yap
vahdetipek isimli Üye şimdilik offline konumundadır

vahdetipek(35)

Grafiker / Konya

Alt 06-08-2010 #6
başarılı bi çalışma olmuş gerçi fontları okuyamıyorum çok küçük bi resim ama herhalde geneli diğer kısımları bukadar güzel bi çalışmaının fontuda buna uygun seçilmiştir eline emeğine sağlık...
teşekkür ederim.ben yazıları okuyabiliyorum.ama sanırım biraz daha büyük koysaydım olurdu.

fena değil.
teşekkür ederim

4 - 5 parçalı örümcek standlar için bölünmesi durumunda kullanışsız bir yüzü var.. özellikle yazıların bölünüp stand üzerine yerleştirilmesi sorun yaratabilecek şekilde..

Örümcek stand yerine afiş kategorisinde güzel bir çalışma olacağını düşünüyorum..

Saygılar...
teşekkürler.3 parçalı bir örümcek stand.logomuz ortaya gelecek şekilde tasarlandı.kullanıldı.herhangi bir sorun yaşanmadı
Bu mesajdan alıntı yap