Osmanlı Bal Arıcı Sitesi

Web Tasarımı - Osmanlı Bal Arıcı Sitesi ...

Osmanlı Bal Arıcı Sitesi
Esgraf isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Esgraf

Webmaster / İstanbul

Dosya16

Osmanlı Bal Arıcı Sitesi

Alt 31-07-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba Arkadaşlar,
Busefer müşteri babam Osmanlı Bal Arıcı Sitesi Babam arıcı balları net üzerinden pazarlayabilmek için küçük bir site yaptım. Bir oyun sitesinin çerçeve modelini kullanarak alttaki gibi bir çalışma yaptım yorumlarınızı bekliyorum . (fontlardaki türkçe karakter eksikliği hariç Osmanlı Bal Arıcı Sitesi)

Osmanlı Bal Arıcı Sitesi
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

siyord isimli Üye şimdilik offline konumundadır

siyord

Webmaster / Kocaeli

Alt 01-08-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dostum ellerine sağlık.

Benim sana tavsiyem şöyle ki bakarken çok fazla şey göze çarpıyor. Örneğin ana bölümde: Küçücük bir alanda "arkada bal ve ekmek fotoğrafı, üstünde logonuz, hemen sol altında %100 doğal amblemi" + hemen altlarında içerik bölümü ve 3 tane bal seçeneği... Malesef bunlar çok göz yoruyor.

Ve de;

Sol taraftaki "menü" bölümüyle ana bölümün genişliklerini göz önüne almanı söyleyebilirim.
Kısacası biraz sadelik ve alan kazandırmaya bak. Örneğin ana bölüm genişleyebilir ve menü bölümünün zemin rengi (background) transparan'a yakın bir şey olabilir (Misal). Ve sol bölümle ana bölümün arasına mesafe koyarak da bir deneyebilirsin.

Sonuç olarak eğer bu genişliklerle kalacaksa, ekstradan tekrar uğraşmak istemiyorsan bu kalabalıklığı azaltmaya bak, buna çerçeveler de dahil (örneğin iç kenarı-border-ı kaldırabilirsin).

Konuya uygun bir çalışma olmuş ancak her şey göze biraz fazla yükleniyor gibi geldi.

Saygılar
Bu mesajdan alıntı yap
seventh isimli Üye şimdilik offline konumundadır

seventh

Öğrenci (Grafik) / Samsun

Alt 01-08-2011 #3
ben beğendim emeğinize sağlık
Bu mesajdan alıntı yap
Esgraf isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Esgraf

Webmaster / İstanbul

Alt 01-08-2011 #4
Dostum ellerine sağlık.

Benim sana tavsiyem şöyle ki bakarken çok fazla şey göze çarpıyor. Örneğin ana bölümde: Küçücük bir alanda "arkada bal ve ekmek fotoğrafı, üstünde logonuz, hemen sol altında %100 doğal amblemi" + hemen altlarında içerik bölümü ve 3 tane bal seçeneği... Malesef bunlar çok göz yoruyor.

Ve de;

Sol taraftaki "menü" bölümüyle ana bölümün genişliklerini göz önüne almanı söyleyebilirim.
Kısacası biraz sadelik ve alan kazandırmaya bak. Örneğin ana bölüm genişleyebilir ve menü bölümünün zemin rengi (background) transparan'a yakın bir şey olabilir (Misal). Ve sol bölümle ana bölümün arasına mesafe koyarak da bir deneyebilirsin.

Sonuç olarak eğer bu genişliklerle kalacaksa, ekstradan tekrar uğraşmak istemiyorsan bu kalabalıklığı azaltmaya bak, buna çerçeveler de dahil (örneğin iç kenarı-border-ı kaldırabilirsin).

Konuya uygun bir çalışma olmuş ancak her şey göze biraz fazla yükleniyor gibi geldi.

Saygılar

Çokfazla görsel olduğuna katılıyorum, gözede çok karmaşık geliyor oda çiçek böcek fazlalaığından, sade yapmak istemedim çünkü bal ile ilgili siteleri dolaştığımızda zten hep basit ve sade siteler mevcut biraz farklılık olsun istedim fazla kaçmış gibi Osmanlı Bal Arıcı Sitesi) orta alanı bilerek dar tuttum çünkü eklenecek fazla bişey yok mecburen dar o kısım. 2 saatte hızlıca bukadar olur tekrar üzerinden geçmem lazım zaten Osmanlı Bal Arıcı Sitesi teşekkür ederim yorumun için
Bu mesajdan alıntı yap
sanaluser isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sanaluser

Webmaster / İstanbul

Alt 01-08-2011 #5
güzel iş Osmanlı Bal Arıcı Sitesi
Bu mesajdan alıntı yap