Otamatik hizalamaları yapamıyorum

Corel Draw - Otamatik hizalamaları yapamıyorum Sponsorlu Bağlantılar arkadaşlar corelde ctrl e ctrl c crtr l ( c e l r t b) gibi otamatik hizalamalar olmuyor yukardan arance aling and distrubute den yapıyorum ordaki seçeneklerin ...

mustmaster isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mustmaster

Hiç Biri / Çanakkale

Alt 12-09-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

arkadaşlar corelde ctrl e ctrl c crtr l ( c e l r t b) gibi otamatik hizalamalar olmuyor yukardan arance aling and distrubute den yapıyorum ordaki seçeneklerin yanlarında başkasında c e r l baş harfleri yazıyor ama benimkinde yazmıyor yardım lütfen :sweating:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

thematrix isimli Üye şimdilik offline konumundadır

thematrix(36)

Bir dizi iz

Grafiker / İstanbul

Alt 12-09-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
coreli acarken f8'e basılı tutun çıkan uyarıya evet deyin sanırım kısayolları değiştrimişsiniz dediğim işlemi yaparsanız düzelecektir.
Bu mesajdan alıntı yap

mustmaster

Hiç Biri / Çanakkale

Alt 12-09-2008 #3
Olmadı aksine arange falan yokoldu bu sefer :s
Bu mesajdan alıntı yap
thematrix isimli Üye şimdilik offline konumundadır

thematrix(36)

Bir dizi iz

Grafiker / İstanbul

Alt 12-09-2008 #4
yaptığınız işlemle bu dedikleriniz olması imkansız, neyse o menüyü geri getirmek için aşağıdaki işlemi yapınız
Bu mesajdan alıntı yap

mustmaster

Hiç Biri / Çanakkale

Alt 12-09-2008 #5
BİDE HER CORELİ AÇTIGIMDA BU DA AÇILIYO SİNİR BOZUCU BİŞEY NASIL ÖNLERİM AÇILMAMASINI ????

Bu mesajdan alıntı yap

mustmaster

Hiç Biri / Çanakkale

Alt 12-09-2008 #6
yaptığınız işlemle bu dedikleriniz olması imkansız, neyse o menüyü geri getirmek için aşağıdaki işlemi yapınız
[ımg]http://img86.imageshack.us/img86/5456/65767793md6.jpg[/ımg]
teşekkürler f8 e bastıgımda iki tane sık var onları işaretleyip tekrar yaptıgımda düzeldi :d
inanırmısın bir aydır uğraşıyordum çok saol
Bu mesajdan alıntı yap
cihancs isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cihancs

Grafiker / İzmir

corelde kısayol atamak

Alt 12-09-2008 #7
Şunu da yapabilirsin; Menülerden - Tools - customization - commands - shortcut keys e tıkladıktan sonra, mausla corelde kısayol atamak istediğin özelliği bul, ona tıkladığında otomatik olarak option alanında ilgili yerde seçili hale gelecektir. New shortcut key kısmına kısayol adı olarak bir harf yaz ve Assign butonuna bas harf aşağıda Curren Shortcut key alanına geçecektir.Onayladında kısayol tuşu atanmış olur. current shortcut key kısmında corelden bulduğun aracın kısayolu varsa onu görebilirsin.bu alanı dikkatli kullanmanı tavsiye ederim.(özellikle bir bilgisayarı bir den fazla kişi kullanıyorsa farklı kısayollar problem yaratabilir.İyi çalışmalar...
Bu mesajdan alıntı yap

mustmaster

Hiç Biri / Çanakkale

Alt 12-09-2008 #8
şunu da yapabilirsin; menülerden - tools - customization - commands - shortcut keys e tıkladıktan sonra, mausla corelde kısayol atamak istediğin özelliği bul, ona tıkladığında otomatik olarak option alanında ilgili yerde seçili hale gelecektir. new shortcut key kısmına kısayol adı olarak bir harf yaz ve assign butonuna bas harf aşağıda curren shortcut key alanına geçecektir.onayladında kısayol tuşu atanmış olur. Current shortcut key kısmında corelden bulduğun aracın kısayolu varsa onu görebilirsin.bu alanı dikkatli kullanmanı tavsiye ederim.(özellikle bir bilgisayarı bir den fazla kişi kullanıyorsa farklı kısayollar problem yaratabilir.iyi çalışmalar...
teşekkürler problemi halleddim ama bu bilgide inan çok işime yaradı Otamatik hizalamaları yapamıyorum
Bu mesajdan alıntı yap
cihancs isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cihancs

Grafiker / İzmir

corel 12 de ilk kurulumdaki ubdate seçeneği

Alt 13-09-2008 #9
Yukarda çıkan menü ile ilgili şunu yapabilirsin. corel 12 yi ilk kurduğunda ubdate ile ilgi bir seçenek işaretlidir.bu program başladığında senin karşılaştığın ara yüzün çıkmasını sağlayan seçenektir. bu seçeneği yanındaki çentiği kaldırıp iptal edersen bu arayüz hiç bir zaman çıkmaz. İyi çalışmalar...
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 13-09-2008 #10
ctrl tuşuna basmadan yapman gerekiyo ojeleri seç ctrl siz c ye bas
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
hizalamalari, otamatik, yapamiyorum