Otantik Kostüm Broşür...

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - Otantik Kostüm Broşür... ...

Otantik Kostüm Broşür...
ZUCKER isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ZUCKER

Grafiker / Samsun

Otantik Kostüm Broşür...

Alt 20-10-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Otantik Kostüm Broşür...

Otantik Kostüm için hazırladığım 14*10cm boyutunda minik bi broşür...şimdiden teşekkür ederim arkadaşlar...:angel:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

damla1 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

damla1(32)

Grafiker / İstanbul

Alt 20-10-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
el yazısı ile yazılmış yazılar okunmuyor altına gölge falan versen yada fontunu değiştirsen okunur bunun dışında çok güzel olmuş canım emeğine sağlık sen yaparsında olmaz mı hiç:P...
Bu mesajdan alıntı yap
aiDesign isimli Üye şimdilik offline konumundadır

aiDesign(35)

Grafiker / İstanbul

Alt 20-10-2008 #3
ellerine sağlık canım.. çizgiler hala aynı gördüğüm kadarıyla ama güzel görünüyo yune de.. kendini geliştiriyor olman güzel.. bunu görebiliyorum Otantik Kostüm Broşür...
Bu mesajdan alıntı yap
the_one isimli Üye şimdilik offline konumundadır

the_one

Hiç Biri / İstanbul

Alt 20-10-2008 #4
Güzel bir çalışma olmuş ama kapaktaki motifleri biraz da iç sayfalarda görmek isterdim.Daha estetik bir hava katardı düşüncesindeyim.Emeğinize sağlık.
Bu mesajdan alıntı yap
gezergrafik isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gezergrafik

Grafiker / Ankara

Alt 20-10-2008 #5
çok güzel olmuş eline sağlık özellikle renk seçimi uyumu mükemmel olmuş
Bu mesajdan alıntı yap
cengiz669 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cengiz669

Grafiker / Kocaeli

Alt 20-10-2008 #6
eline sağlık arkadaşım gayet güzel bir iş... iç bölümde ve arka kapakta sol taraftaki gölgelendirmeli elipleri koymasaydın sanki... birde zeminde füme rengini denemeni isterim... iyi çalışmalar....
Bu mesajdan alıntı yap

ZUCKER

Grafiker / Samsun

Alt 20-10-2008 #7
el yazısı ile yazılmış yazılar okunmuyor altına gölge falan versen yada fontunu değiştirsen okunur bunun dışında çok güzel olmuş canım emeğine sağlık sen yaparsında olmaz mı hiç:P...
canım benim yazının altında zaten gölge var...sanırım buyutunu küçültünce bozuk göründü...teşekkür ederim canım...Otantik Kostüm Broşür...

ellerine sağlık canım.. çizgiler hala aynı gördüğüm kadarıyla ama güzel görünüyo yune de.. kendini geliştiriyor olman güzel.. bunu görebiliyorum Otantik Kostüm Broşür...
değişmedi canım evet...ne bilim ben acildi biliyosun artık çok uzamıştı...bende basıma yolladım gitti...teşekkür ederim canım sende yanımda olsaydın öğrenecek daha çok şeyim olurdu...:angel:

Güzel bir çalışma olmuş ama kapaktaki motifleri biraz da iç sayfalarda görmek isterdim.Daha estetik bir hava katardı düşüncesindeyim.Emeğinize sağlık.
haklı olabilirsin arkadaşım ama zaten çok küçük bi tasarım boyutu var ve ürünlerde çok olunca doğrusu koymak istemedim desen...teşekkür ederim...
Bu mesajdan alıntı yap
efoja isimli Üye şimdilik offline konumundadır

efoja(37)

Grafiker / İstanbul

Alt 20-10-2008 #8
Ben "yapmış!" dedim görünce. Sadece ayakkabılar, çocuklar falan... Yani en azından bir renk geçişiyle ayakları yere basıyor ifadesi verilemez mi? Sizce de havada değiller mi?
Onun dışında el yazısı denmiş katılmıyorum gayet net okunuyor.
Bu mesajdan alıntı yap
damla1 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

damla1(32)

Grafiker / İstanbul

Alt 20-10-2008 #9
sanırım benim gözler gitti Otantik Kostüm Broşür...belkide küçültülmüş die okuyamamışımdırOtantik Kostüm Broşür...emeğine sağlık canım
Bu mesajdan alıntı yap

ZUCKER

Grafiker / Samsun

Alt 20-10-2008 #10
çok güzel olmuş eline sağlık özellikle renk seçimi uyumu mükemmel olmuş
teşekkür ederim gezergrafik...:smile:

eline sağlık arkadaşım gayet güzel bir iş... iç bölümde ve arka kapakta sol taraftaki gölgelendirmeli elipleri koymasaydın sanki... birde zeminde füme rengini denemeni isterim... iyi çalışmalar....
sağol canım...ben bu çalışmayı buraya attığım zaman, bu çalışmamın basılmış hali geldi elime ve inan o kadar güzel görünüyo ki...süpriz oldu banada...5000 tane basılmış bile...Otantik Kostüm Broşür...

Ben "yapmış!" dedim görünce. Sadece ayakkabılar, çocuklar falan... Yani en azından bir renk geçişiyle ayakları yere basıyor ifadesi verilemez mi? Sizce de havada değiller mi?
Onun dışında el yazısı denmiş katılmıyorum gayet net okunuyor.
teşekkür ederim efoja, haklısın gölgelendirme yapabilirdim ama resimler o kadar çok değişti ki ayrıntıları kullanmaya vakit kalmamıştı...bidahakine inşallah...teşekkür ederim...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
broşür, kostüm, otantik