otantik kostüm ( ilk afiş çalışmam )

Afiş Tasarımı - otantik kostüm ( ilk afiş çalışmam ) ...

fehimuk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

fehimuk

Öğrenci (Diğer) / Samsun

Alt 07-10-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

usta grafiker çalışma arkadaşlarımın bana mütemadiyen verdikleri photoshop derslerinin sonucunda çıkan ilk afiş çalışmam.. hatta bu benim photoshop ile yaptığım ilk çalışmam...:angel:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Büşra Giritoğlu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Büşra Giritoğlu(28)

Grafiker / İstanbul

Alt 07-10-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
aslında fikir olarak güzel ama çok görsel kullanmışsn boğmuş aynı espiriyi birçok yerde kullanmışsn.
Bu mesajdan alıntı yap

fehimuk

Öğrenci (Diğer) / Samsun

Alt 07-10-2008 #3
bu kadar çok görsel konulması müşterinin tercihiydi. hepsi görünsün istedi biz de öyle yaptık.. fikir beğenildiyse teşekkür ederim .
Bu mesajdan alıntı yap
tirEdsOuL isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tirEdsOuL

Grafiker / Düzce

Alt 07-10-2008 #4
fehimecim şekerim bayadir göremiyordum seni, dedim herhalde bi mini cooper buldu bu uzadi bi yerlere otantik kostüm ( ilk afiş çalışmam )

canim ilk çalişman olmasina rağmen başarılı sayılabilecek bir afiş çalişmasi.. benim gözüme batanlar çocuklarin çiçeklerin üzerlerine gelişi güzel koyulmasi.. onlara biraz daha özen gösterseydin çok daha başarılı olabilirdi.. ellerine emeğine sağlik şekerim.. =)
Bu mesajdan alıntı yap
Fatos KESKİN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Fatos KESKİN

Grafiker / İzmir

Alt 07-10-2008 #5
Bencede ilk çalışma için iyi engin söylediklerine ilave çocuklara gölge vermelisin.Zeminde havada kalmışlar
Bu mesajdan alıntı yap

fehimuk

Öğrenci (Diğer) / Samsun

Alt 07-10-2008 #6
ohoo cooper kim biz kim otantik kostüm ( ilk afiş çalışmam )

gelişigüzel mi görünmüş ..hımm.. ben daha acemi bile değilim aslında photoshop 'ta... yavaş yavaş bakış açım gelişecektir inşaallah otantik kostüm ( ilk afiş çalışmam )
teşekkür ederim otantik kostüm ( ilk afiş çalışmam )
Bu mesajdan alıntı yap

fehimuk

Öğrenci (Diğer) / Samsun

Alt 07-10-2008 #7
Bencede ilk çalışma için iyi engin söylediklerine ilave çocuklara gölge vermelisin.Zeminde havada kalmışlar
hımm.. doğrudur otantik kostüm ( ilk afiş çalışmam ) teşekkürler.
Bu mesajdan alıntı yap
ZUCKER isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ZUCKER

Grafiker / Samsun

Alt 07-10-2008 #8
oy oy oy çalışmalarda yaparmış da siteyede atarmış yorumda alırmış...helal olsun benim arkadaşıma... ilk bu ilkler iz bırakır...asla unutmazsın... eksiğiyle fazlasıyla ilk bu...tabi ki daha güzel çalışmalara imza atıcaksın...eline sağlık canım...durmak yok yola devam...

bak fehi ne çalıyo media playerde...rafet el roman... bir kalbin içinde ağlıyor aşk...
Bu mesajdan alıntı yap

fehimuk

Öğrenci (Diğer) / Samsun

Alt 08-10-2008 #9
evet zuckercim sanırım ilk olunca tam da dediğin gibi oluyo... öğreneceğim inşaallah yavaş yavaş. pek çok eksiği vardır muhakkak çalışmanın. dedimya daha amatör bile saymıyorum grafik tasarımda kendimi. ama bu deneyimler beni asıl işim olan kurguda geliştiricektir muhakkak eminim bundan. yardımlarınız yorumlarınız eleştirileriniz için çok teşekkür ederim otantik kostüm ( ilk afiş çalışmam )
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
afiş, çalışmam, ilk, kostüm, otantik