Otel Sitesi Tasarımı

Web Tasarımı - Otel Sitesi Tasarımı ...

Otel Sitesi Tasarımı
ahmetsngr38 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ahmetsngr38

Hiç Biri / Çorum

Otel Sitesi Tasarımı

Alt 03-08-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Fireworksda tasarlamaya başladığım otel sitesi için önerilerinizi bekliyorum.Üst kısımdaki Otel Erciyes yazısı duruşu,fontu ve rengi benimde hoşuma gitmedi ama uygun da bişe bulamadım bu kısım hakkında özellikle önerilerinizi bekliyorum.

Otel Sitesi Tasarımı

webde önizleme için : kanalcim.com/ref6
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

yasemin özbek isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yasemin özbek

Grafiker / Hatay

Alt 03-08-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
bne begendım vlla emegıne saglık
Bu mesajdan alıntı yap

ahmetsngr38

Hiç Biri / Çorum

Alt 03-08-2010 #3
Tşk ederim ama bide öneri bildirirseniz çok memnun olurum özellikle otel erciyes yazısının fontu şu olsa daha güzel olur rengi şöyle olsa daha güzel olur die Otel Sitesi Tasarımı
Bu mesajdan alıntı yap

ahmetsngr38

Hiç Biri / Çorum

Alt 04-08-2010 #4
35 Kişi bakmış yorum yazan 1 kişi arkadaşlar yorumlarınızı daha doğrusu önerilerinizi bekliyorum.
Bu mesajdan alıntı yap
tearsnheaven isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tearsnheaven(38)

Grafiker / İstanbul

Alt 04-08-2010 #5
merhaba öncelikle otel isminde bir sıkıntı var var bunu ilk olarak düzeltmekte fayda görüyorum "Erciyes Otel" yazmak daha mantıklı geliyor, font içinse benim hoşuma gitmedi önerebileceğim font madem kışın kayak merkezi olarak kullanılan bir otel ise snow v.b. fontları deneyebilirsin ya da fontu çizim ile geliştirebilirsin diye düşünyorum, arayüz için önerilerim çok bait durmuş, sanki bir separatör gibi duruyor, banner da bu şekilde mi kalacak yoksa daha geliştirecekmisin ? bu şekliyle hiç hoş durmuyor...

iyi çalışmalar
Bu mesajdan alıntı yap

tearsnheaven(38)

Grafiker / İstanbul

Alt 04-08-2010 #6
merhaba öncelikle otel isminde bir sıkıntı var var bunu ilk olarak düzeltmekte fayda görüyorum "Erciyes Otel" yazmak daha mantıklı geliyor, font içinse benim hoşuma gitmedi önerebileceğim font madem kışın kayak merkezi olarak kullanılan bir otel ise snow v.b. fontları deneyebilirsin ya da fontu çizim ile geliştirebilirsin diye düşünyorum, arayüz için önerilerim çok bait durmuş, sanki bir separatör gibi duruyor, banner da bu şekilde mi kalacak yoksa daha geliştirecekmisin ? bu şekliyle hiç hoş durmuyor...

iyi çalışmalar
Bu mesajdan alıntı yap

ahmetsngr38

Hiç Biri / Çorum

Alt 04-08-2010 #7
Üstad Otel istanbulda bulunuyor yani kayak la alakası yok erciyes otel adında başka bi otel bulundugundan dolayı otel erciyes olarak kullandım.Önerebileceğiniz yazı fontu ve rengi varsa çok iyi olur.İç tasarımınıda nasıl yapacağıma karar veremedim dhaa doğrusu otelin dogru dürüst çekilmiş fotoları olmadıgı için bişey tasarlayamıyorum.
Bu mesajdan alıntı yap

tearsnheaven(38)

Grafiker / İstanbul

Alt 04-08-2010 #8
RapidShare: 1-CLICK Web hosting - Easy Filehosting

fontu kullanabilirsin, bu arayüze baktığın zaman kayak merkezi fikri uyandırıyor benim gibi birçok kullanıcı bu otelin istanbulda olduğunu düşünmez yeniden bir çalışma yapman bunu revize etmekten daha doğru olacaktır..
Bu mesajdan alıntı yap
ekvator isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ekvator

Webmaster / İstanbul

Alt 13-08-2010 #9
bende beyenmedim,otel sitesinden çok deterjan sitesine benzemiş,nitekim site beyaz bi t-shirtü andırıyor,bu siteyle bu otele kimse gelmez diye düşünüyorum Otel Sitesi Tasarımı
Bu mesajdan alıntı yap

ahmetsngr38

Hiç Biri / Çorum

Alt 14-08-2010 #10
Yorumları dikkate alarak tasarımı %100 değiştirdim.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları