.otf dosyalarını windows okumuyor

Fontlar - .otf dosyalarını windows okumuyor Sponsorlu Bağlantılar Bilgisayara başka bir windows cdden windows yükledim. fakat ilginçtir bu yeni yüklediğim sistem .otf uzantılı fontlarda sorun çıkartıyor. yükleyince programlar görmüyor, dosyayı tıklamayla açmaya çalıştığım zaman ise "İstenilen ...

helehele isimli Üye şimdilik offline konumundadır

helehele

Grafiker / Ankara

Alt 25-01-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Bilgisayara başka bir windows cdden windows yükledim. fakat ilginçtir bu yeni yüklediğim sistem .otf uzantılı fontlarda sorun çıkartıyor. yükleyince programlar görmüyor, dosyayı tıklamayla açmaya çalıştığım zaman ise "İstenilen x.otf dosyası, geçerli bir yazı tipi dosyası değil." diye bir mesaj çıkıyor. Ne olabilir ki sorun?
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

helehele isimli Üye şimdilik offline konumundadır

helehele

Grafiker / Ankara

Alt 26-01-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
ne kadar tuhafda olsa problemi çözdüm.
kulağa ne kadar garip gelsede ekran kartı sürücüsünden kaynaklanıyor. asus f3jc marka notebookumda nvidia go 7300 ekran kartı bulunmakta. 1-2 sene önce aleti ilk aldığımda gelen cd sindeki sürücüyü kurduğumda sorun yok. driver genius programıyla sürücüleri update edeyim demiştim bugün fakat yeni yüklediğim sürücü .otf leri göstermiyor hiçbir şekilde. aynı sorunlarıy ati de yaşayan insanlarda bir hayli fazlaymış. ilginç. sürücü kaldırıp eskisini yükleyince çözüldü
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
dosyalarini, okumuyor, otf, windows