oto bakım kitapçığı kapağı

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - oto bakım kitapçığı kapağı Sponsorlu Bağlantılar çok profesyonel değilim ama yinede beğenilerinize sunmak ve not almak için ekledim. kendimi dahada geliştirmek açısından......

cnn_hrn isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cnn_hrn(26)

Öğrenci (Grafik) / Konya

Alt 04-07-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

çok profesyonel değilim ama yinede beğenilerinize sunmak ve not almak için ekledim. kendimi dahada geliştirmek açısından...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

pcfaresi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

pcfaresi

Grafiker / Ankara

Alt 05-07-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
bana göre pekte fena değil yalnız birkaç küçük noktaya değineceğim motor resminin yerine başka resim kullansaydın belki daha güzel olurdu ve "özel" yazısının ö'sünün noktalarında sıkıntı var bunları saymassak bence hoş bir görünümü var geliştirilmeye açık
Bu mesajdan alıntı yap
wwaslıww isimli Üye şimdilik offline konumundadır

wwaslıww

Öğrenci (Diğer) / Çankırı

Alt 05-07-2009 #3
Fena değil üstünde biraz daha yoğunlaşırsan gayet güzel bir çalışma ortaya çıkar kolay gelsin
Bu mesajdan alıntı yap
sentelay isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sentelay

Grafiker / İstanbul

Alt 06-07-2009 #4
galiba arka kapakta renault-skoda-tofaş-toyota haricinde bir araba fotoğrafını kullanmışsınız, tutarlı olmamış. Birde fontlar bu kapakta itici durmuş otomotiv sektörüne daha farklı düz ve güçlü fontlar seçebilirsiniz elinize sağlık iyi çalışmalar.
Bu mesajdan alıntı yap
larana isimli Üye şimdilik offline konumundadır

larana

Grafiker / İstanbul

Alt 06-07-2009 #5
ön kapak ve arka kapaktaki griler farklı. Ayrıca pembe rahatsız edici bi pembe gibi geldi bana.
Bu mesajdan alıntı yap
Ahmet Gezer isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Ahmet Gezer

Grafiker / İzmir

Alt 06-07-2009 #6
Ön ve arka kapak arasında bir bütünlük söz konusu değil ilk gözüme çarpan bu oldu, ön kapakta motor yerine daha yerinde bir imaj kullansanız daha iyi olur ve Larana arkdaşımında dediği gibi pembe rahatsız edici biraz.Bütün bunları dikkate alırsanız güzel bir iş çıkar =) Kolay gelsin şimdiden..
Bu mesajdan alıntı yap
grafitunç isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafitunç(27)

Grafiker / Ankara

Alt 06-07-2009 #7
Renault-tofaş-skoda-toyota bakım servisi diyorsunuz ama acura markalı araç resmi koyuyorsunuz bence o markalardan birini koysanız daha anlamlı olur.ayrıca motorda bmw m serisi motoru o resimde anlamlı olmamıs bence bıraz daha calişmaniz lazım
Bu mesajdan alıntı yap
cnn_hrn isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cnn_hrn(26)

Öğrenci (Grafik) / Konya

Alt 06-07-2009 #8
öneri ve görüşleriniz için teşekkür ederim. dediğim gibi biraz yeniyim ve en çok zorlandığım yerlerden biri de renk uygulaması. grinin üzerine yakışır die düşünmüştüm...oto bakım kitapçığı kapağı
Bu mesajdan alıntı yap