Oto Ses ve görüntü sistemleri Logo Öneri bekliyorum!!!

Logo Tasarımları - Oto Ses ve görüntü sistemleri Logo Öneri bekliyorum!!! Sponsorlu Bağlantılar Arkadaşlar görüş ve öneri bekliyorum her türlü eleştiriye açık ... Oto Ses ve görüntü sistemleri Logo...

zkursatt isimli Üye şimdilik offline konumundadır

zkursatt(35)

Hiç Biri / Ankara

Alt 13-01-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar görüş ve öneri bekliyorum her türlü eleştiriye açık ... Oto Ses ve görüntü sistemleri Logo Öneri bekliyorum!!!
Oto Ses ve görüntü sistemleri Logo
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

zkursatt(35)

Hiç Biri / Ankara

Alt 13-01-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Logonun belirli bazı kuralları biliyorum fakat sade bir tasarım olsun istedim... Kendime açmayı düşündüğüm işyeri için kendi tasarımım
Bu mesajdan alıntı yap
kopukhasan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kopukhasan

Hiç Biri / Antalya

Alt 13-01-2009 #3
Logonun belirli bazı kuralları biliyorum fakat sade bir tasarım olsun istedim... Kendime açmayı düşündüğüm işyeri için kendi tasarımım
:surprised: afedersiniz ama sade tasarımınız bu mu? :sweating:
Bu mesajdan alıntı yap

zkursatt(35)

Hiç Biri / Ankara

Alt 13-01-2009 #4
evet :d saDE OLAN BU :d
Bu mesajdan alıntı yap
JiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

JiN(35)

Grafiker / Samsun

Alt 13-01-2009 #5
aklıma 7up gazozunun çizigi karekteri geldi ilk..grafty bir çalışma gibi sade değil umarım müşterin beğenir
Bu mesajdan alıntı yap
DURU_SU isimli Üye şimdilik offline konumundadır

DURU_SU

Grafiker

Alt 13-01-2009 #6
Ben burada logo falan göremiyorum. Lütfen biraz araştırıp kendinizi geliştirmeye çalışın. En azından ünlü markaların logotype larını bir aklınızdan geçirin bakalım sizin yaptığınıza benziyorlar mı?
Bu mesajdan alıntı yap
Countryman isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Countryman(33)

Grafiker / İzmir

Alt 13-01-2009 #7
cık, tamamen aykırı olmuş. Ya bilen birisine yaptırın yada önce varolan markaları bi gözlemleyin derim.
Bu mesajdan alıntı yap
Büşra Giritoğlu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Büşra Giritoğlu(28)

Grafiker / İstanbul

Alt 13-01-2009 #8
arkadaşım bu resim olmuş logo değil.böyle bir firmada bina ve insan kullanman gerekmez bunu basit yollardanda yapabilirsin.heralde sıkıntıdan yapmışsn
Bu mesajdan alıntı yap

zkursatt(35)

Hiç Biri / Ankara

Alt 13-01-2009 #9
Acıklayıcı olmak istersem oto müzik ve ses sistemleri denilence akla bana göre şehre verdiğin zarar ve İnsanların senin dinlediğin müzik ten bir şey anlaması ve gözlerinin acık sana baktıkları akla gelir ..

Ben alışılmışın dışında bir şey denemek istedim genelikle logo kavram larını bilmekteyim şirketin ismi veya başından sonundan bir kaç oturaklı harfin bir araya gelmesi ve geometrik şekillerden meydana gelir ben standartı zorlarsam ne gibi bir tepki alırım düşüncesi ile yola çıktım pek te iyi olmuyormuş anlaşılan ... çok tepki çektimm Oto Ses ve görüntü sistemleri Logo Öneri bekliyorum!!! Normal birşeyler yapıp öngörünüze sunarım teşekkürler eleştirler için
Bu mesajdan alıntı yap

zkursatt(35)

Hiç Biri / Ankara

Alt 13-01-2009 #10

Tamam sizin istediğiniz gibi oldu buna yorum alayım Nasıl değişiklik yada ekleme yapabilirim
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
bekliyorum, goruntu, logo, oneri, oto, ses, sistemleri