Oto yedek parça satış sitemize freelancer grafiker arıyoruz - Türkiye Geneli

Sonuçlanan İlanlar - Oto yedek parça satış sitemize freelancer grafiker arıyoruz - Türkiye Geneli ...

ParcaMarketim isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ParcaMarketim

Hiç Biri / İstanbul

Alt 22-05-2014 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Oto yedek parça satış sitemize freelancer grafiker arıyoruz

Aranan Şehir: Türkiye Geneli

Program/Seviye: Merhaba , yeni kurulan oto yedek parça satışı yapan sitemize freelancer olarak çalışma yapabilecek takım arkadaşı arıyoruz , yapılacak çalışmalar ise üç veya altı ayda bir değişecek arayüz çalışması , ana sayfada yayımlanacak haftalık veya günlük satış paketleri , banner çalışmaları ve photoshop çalışmalarımız ile ilgilenmeyi düşünürseniz lütfen özelden mesaj atın. Teşekkürler
ParcaMarketim ' Team

Çalışma Şartları: Serbest çalışan (Freelancer)

İşle ilgili açıklama: Mehmet ERİÇOK

E-posta: *********

Telefon: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 22-05-2014 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

Oto yedek parça satış sitemize freelancer grafiker arıyoruz - Türkiye GeneliOto yedek parça satış sitemize freelancer grafiker arıyoruz - Türkiye GeneliOto yedek parça satış sitemize freelancer grafiker arıyoruz - Türkiye GeneliOto yedek parça satış sitemize freelancer grafiker arıyoruz - Türkiye Geneli

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

sedat_gul isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sedat_gul

Grafiker / İstanbul

Alt 22-05-2014 #3
mail gönderdim...iyi çalışmalar
ynsmr06 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ynsmr06

Grafiker / Ankara

Alt 22-05-2014 #4
mail gönderildi.
7MCG isimli Üye şimdilik offline konumundadır

7MCG(25)

Grafiker / İzmir

Alt 29-05-2014 #5
Cevap verilmiyor.
ParcaMarketim isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ParcaMarketim

Hiç Biri / İstanbul

Anlaşma sağlanmıştır

Alt 03-06-2014 #6
Merhaba arkadaşlar ; bu ilan ile ilgili Unlimited Bilişim Uğur bey ile anlaşma sağlanmıştır. İlginize Teşekkür ederiz.