otobüs giydirme (Pardösü Dünyası)

Araç Giydirme - otobüs giydirme (Pardösü Dünyası) ...

medyatixreklam isimli Üye şimdilik offline konumundadır

medyatixreklam(32)

Baskıcı / Manisa

Alt 20-01-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

merhaba ben 2 aylık corel kullanıcısıyım (kendime halen grafiker diyemiyorum):tongueout: bu da yapmış olduğum otobüs için kampanya çalışması.eksiklerim varsa lütfen yardımcı olun.

demekki çok kötü olmuş kimse yorum bile yazmadığına göre :S

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

blueden isimli Üye şimdilik offline konumundadır

blueden

Hiç Biri / Konya

Alt 20-01-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Bu bir araç giydirme mi?
Öyle ise; sunumuda yapsaydınız öyle koysaydınız.
Müşteriye böyle mi göstereceksiniz.?
Bu mesajdan alıntı yap
ufukdural isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ufukdural(52)

Hiç Biri

Alt 20-01-2009 #3
Aynı konu için ayrı topik açmayın, konunuzu birleştirdim.

blueden üyemiz haklı; ki sizde daha önce böyle bir istekte dahi bulunmuşsunuz.

keşke giydirlmiş halini görseydik otobüs giydirme (Pardösü Dünyası)

saygılarımla
Bu mesajdan alıntı yap

medyatixreklam(32)

Baskıcı / Manisa

Alt 20-01-2009 #4
arkadaşlar bu otobüs arkası 3 aylık kampanya çalışması yani araç giydirme kategorisinde yoksa hangi konunun ne ile alakalı olduğunu tahmin edemiycek kadar amatör değilim

blueden ben müşteriye sunumu yapıp onayı aldım artı biz hergün ortalama 3-4 otobüs giydirme çalıştığımız için insanlarda sürekli yollarda görüyolar extra sunum yapmama gerek yok şablonum bu ve müşterilerimle sunumlarım konusunda gayet iyi anlaşıyorum yani herkesin olduğu gibi benimde bir çalışma düzenim var böyle geldi böyle gidicek
Bu mesajdan alıntı yap
blueden isimli Üye şimdilik offline konumundadır

blueden

Hiç Biri / Konya

Alt 20-01-2009 #5
blueden ben müşteriye sunumu yapıp onayı aldım artı biz hergün ortalama 3-4 otobüs giydirme çalıştığımız için insanlarda sürekli yollarda görüyolar extra sunum yapmama gerek yok şablonum bu ve müşterilerimle sunumlarım konusunda gayet iyi anlaşıyorum yani herkesin olduğu gibi benimde bir çalışma düzenim var böyle geldi böyle gidicek
Öncelikle flood yapıyorsunuz...Flood yapmak yasak, forum kuralları nı okumanızı öneririm.

Ben Müşteriye sunum yaptıgınızı sormadım, sadece madem buraya koydunuz...sunum yapsaydınız daha rahat yorumlardık demek istedim, sanırım böyle birşeyi istemem normal, çünkü sizde daha rahat yorumlayabilmek için böyle bir istekte bulunuyorsunuz değil mi?

Örnek:
keşke giydirlmiş halini görseydik otobüs giydirme (Pardösü Dünyası)
Çalışmaya gelince fermuar çok yapay duruyor, onun dışında üzerinde biraz daha çalışmalısınız.

Kendi çalışma düzeniniz varmış; buyrun, kendi çalışma düzeninizde devam edin.

Emeğinize sağlık, kolay gelsin.
Saygılar.
Bu mesajdan alıntı yap
ozkanozel16 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ozkanozel16(37)

Hiç Biri / Bursa

Alt 20-01-2009 #6
evet, giydirilmiş hali daha makbul olurdu, yani otobüs arkası dikdörgen olmalı, bu biraz kare gibi, nerede bittiği belli olmuyor... ve neresinin oneway olacağıda belirlenmemiş...

kampanya yazıları siyahın içinde boğulmuş gibi....
Bu mesajdan alıntı yap
Önder Adem isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Önder Adem(41)

Grafiker / İstanbul

Alt 20-01-2009 #7
merhaba ben 2 aylık corel kullanıcısıyım (kendime halen grafiker diyemiyorum):tongueout:
Çok ilginç bir söylem bu, burada 2 ay değil 2 yıl değil 10 yıldır bu işi yapanlar bile kendilerine halen grafiker diyemiyorotobüs giydirme (Pardösü Dünyası)

Çalışmanızda çok fazla gölge ve çizgi kalınlığı var, dolayısıyla işi basitleştirmiş, fermuar çok yapay ve alt kısımda nedensiz bir boşluk var, adres kısmını biraz daha aşağıya çekebilirdiniz... Pardösü eskizlerinin arka planının siyah olması çok kötü... İş genel olarak acemi bir elden çıkmış gibi duruyor, ayrıca PARDESÜ değil PARDÖSÜ olmalıydı... Bu önemli bir hata....

Saygılarımla
Bu mesajdan alıntı yap

medyatixreklam(32)

Baskıcı / Manisa

Alt 21-01-2009 #8
dükkanın ismi pardesü dünyası benim yapabilecek bişeyim yok artı giydirilmiş haliyle tkrar
koyarım o zaman daha rahat anlaşılır.
Bu mesajdan alıntı yap
Selim MERCANO isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Selim MERCANO(38)

Grafiker / İstanbul

Alt 21-01-2009 #9
arkadaşlar bu otobüs arkası 3 aylık kampanya çalışması yani araç giydirme kategorisinde yoksa hangi konunun ne ile alakalı olduğunu tahmin edemiycek kadar amatör değilim

dükkanın ismi pardesü dünyası benim yapabilecek bişeyim yok artı giydirilmiş haliyle tkrar
koyarım o zaman daha rahat anlaşılır.
Arkadaşım üslubunuzda yorumlara açık olmadığınızı gördüm.Ancak doğru düzgün yorum almak istiyorsanız yorumlarıyla size yardımcı olmak isteyen eksiklerinizi görmenizde fayda sağlıcak insanlara karşı daha ılımlı yaklaşırsanız sevinirim aksi takdirde takınmış olduğunuz tavırla yorumsuz kalırsınız.
Gelelim çalışmanıza ve verdiginiz bilgilere doğrultusunda anladıklarımıza;
Araç giydiyme diyorsunuz sadece corel de yapılmış mizanpajı eksik , font uyumsuz görsel icinde kaybolmuş, sol atl kısımda gereksiz bir boşluk bırakılmış ve görsel üzerine adresi taşırarak gereksiz bir göz yormasına sebeb olmuş.
Ayrıca pardesu imajları düğmeli ana görseliniz fermuar biraz uyumsuz geldi bana dir daha ki sefere bunlara dikkat etmenizi tavsiye ederim. İyi çalışmalar.
Bu mesajdan alıntı yap
doghan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

doghan

Grafiker / Antalya

Alt 22-01-2009 #10
diğer arkadaşlara katılıyorum konuya ekleyecek herhangi birşeyim yok

saygılar

kolay gelsin
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags