Otoket dosyasını Jpek yapmak yardım ?

Autocad - Otoket dosyasını Jpek yapmak yardım ? Sponsorlu Bağlantılar Arkadaşlar bir iş geldi otoket de hazırlanmış bende otoket yok ordaki iş bana jpek olarak lazım otoket olan bir arkadaş jpek yapıp jpek olarak geri dönüş yaparsa çok ...

hyigit isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hyigit

Grafiker / Bursa

Alt 04-09-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar bir iş geldi otoket de hazırlanmış bende otoket yok ordaki iş bana jpek olarak lazım otoket olan bir arkadaş jpek yapıp jpek olarak geri dönüş yaparsa çok sevineceğim Açılan sayfada ekranın en sagındaki çalışma şimdiden tşk ederim dosayı ekliyorum

File Upload - File Sharing Service - Dedicated Server
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

hyigit isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hyigit

Grafiker / Bursa

Alt 04-09-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
yokmu yardım edecek biri Otoket dosyasını Jpek yapmak yardım ?
Bu mesajdan alıntı yap
muzikbaz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

muzikbaz

Grafiker / Bursa

Alt 10-09-2010 #3
Pirint sikrin yap
Bu mesajdan alıntı yap
doghan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

doghan

Grafiker / Antalya

Alt 11-10-2010 #4
Pirint sikrin yap

arkadaş bende autocad yok diyor acaba nasıl prnt scrn yapacak merak ettim dogrusu Otoket dosyasını Jpek yapmak yardım ?
Bu mesajdan alıntı yap
graphblues isimli Üye şimdilik offline konumundadır

graphblues(31)

Hiç Biri / Antalya

Alt 11-10-2010 #5
arkadaş bende autocad yok diyor acaba nasıl prnt scrn yapacak merak ettim dogrusu Otoket dosyasını Jpek yapmak yardım ?
klayve sağ üst tuşları var Print Screen diye yazıyor orda bi bak Otoket dosyasını Jpek yapmak yardım ? onun tıklanıp photohsop yeni sayfa açıyorsun edit/paste resim çıkıyor umarım anlatabildim
Bu mesajdan alıntı yap
durmazyapi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

durmazyapi

Öğrenci (Grafik) / Van

Alt 02-12-2010 #6
autocad Ctrl+p yap name : puplish towep jpg.pc3 de ondan sonra sınırla ok de jpeg olarak dosyayı kaydet
Bu mesajdan alıntı yap
styl_28 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

styl_28

Öğrenci (Diğer) / Giresun

Alt 31-12-2010 #7
Arkadaşlar bir iş geldi otoket de hazırlanmış bende otoket yok ordaki iş bana jpek olarak lazım otoket olan bir arkadaş jpek yapıp jpek olarak geri dönüş yaparsa çok sevineceğim Açılan sayfada ekranın en sagındaki çalışma şimdiden tşk ederim dosayı ekliyorum

File Upload - File Sharing Service - Dedicated Server
güzel bir yazı stili :rofl:
Bu mesajdan alıntı yap
efoja isimli Üye şimdilik offline konumundadır

efoja(37)

Grafiker / İstanbul

Alt 31-12-2010 #8
şu an autocad'im kurulu değil, akşam için söz veremem ama; yarın bakarım yine konuya ekleyen olmamışsa jpg olarak atarım.
Bu mesajdan alıntı yap