Otomobil firmasına yaptığım çalışma

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - Otomobil firmasına yaptığım çalışma Sponsorlu Bağlantılar Çalışmayı kendim tasarladım zor beyenen bir firma titizler ciddi bir firma olduğu içinde yeteneklerinizi aktarırsanız sevinirim saolun yapmam gerekn ne var söylerseniz sevinirim...

sarsinti5555 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sarsinti5555

Grafiker / Ankara

Alt 26-05-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Çalışmayı kendim tasarladım zor beyenen bir firma titizler ciddi bir firma olduğu içinde yeteneklerinizi aktarırsanız sevinirim saolun yapmam gerekn ne var söylerseniz sevinirim
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

DrN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

DrN

Grafiker / İstanbul

Alt 26-05-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Çalışma gözükmüyor...
Bu mesajdan alıntı yap
Selim MERCANO isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Selim MERCANO(38)

Grafiker / İstanbul

Alt 26-05-2009 #3
Forum Kuralları (Mutlaka Okuyunuz)

Yaptığınız kural ihlali ile ilgili madde aşağıdaki gibidir:

Yapılan çalışmaların üzerinde kendinize ya da müşterilerinize ait iletişim bilgileri ve internet adresi bulundurulmamalıdır.
Çalışmanızda bulunan iletişim bilgilerini (adres,telefon, e-mail, internet adresi ) blur tool ile kaldırıp, Otomobil firmasına yaptığım çalışma butonu kullanarak tekrar yükleyiniz. Aksi taktirde konu 15 dk. içinde kapatılacaktır.
Bu mesajdan alıntı yap