out door baskı makinası aranıyor yardım

Sonuçlanan İlanlar - out door baskı makinası aranıyor yardım ...

batiled isimli Üye şimdilik offline konumundadır

batiled

Hiç Biri / Manisa

Alt 26-08-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

arkdaslar 160-190-250 lik makina arıyorum sunruz calısan satmayı düşünen arkadaslar warsa ilgilenirim nakit olarak alacağım mal bi yana para bir yana....
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 27-08-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!
  1. 2. El ürün satıcısı ve bu ilanlara cevap yazarak ürün almayı düşünen her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

Öneri Siteler:

Grafik Sözlük:
İnternet sözlüklerini bilmeyen yoktur. “Ben bilmiyorum” diyorsanız öğrenmenin de yaşı yoktur. Ayrıntılı bilgi için...

Logo Sitesi:
Her grafik tasarımcının işine yarayabilecek logoları bulabileceğiniz ya da elinizde bulunan logoları yükleyerek daha sonra da kolaylıkla erişebileceğiniz site Logomuz.com

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

clldrk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

clldrk(35)

Grafiker / Ankara

Alt 21-12-2010 #3
arkadaşım makina almayı hala düşünüyorsan bende 250 lik infinity var. sorunu yok çalışır durumda. izmirdeyim işyerimi kapattığım için satıyorum. fiyatı 10.000 tl galiba manisadasın.
yakın olduğu için kurulumunu yaparım. ihtiyaç durumunda bakımlarını ve tamirinide yaparım.
ilgilenirsen tel: ********* ara görüşelim.celal doruk
noktareklam isimli Üye şimdilik offline konumundadır

noktareklam

Grafiker / Niğde

Alt 13-05-2012 #4
320 lik 16 kafa starjet 6 kafa sıfır 18.000 tl ********* *********
hdbaski isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hdbaski

Baskıcı / İstanbul

,,

Alt 15-05-2012 #5
arkdaslar 160-190-250 lik makina arıyorum sunruz calısan satmayı düşünen arkadaslar warsa ilgilenirim nakit olarak alacağım mal bi yana para bir yana....
Makine elimizde var. ********* sn sefa soysever.