overprint

Illustrator Soru ve Sorunlarınız - overprint ...

overprint
zeynepcan142247 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

zeynepcan142247

Grafiker / İstanbul

overprint

Alt 21-08-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

öncelikle aranıza yeni katıldım herkese merhaba 2 ay önce mezun oldum 1 buçuk aydırda grafiker olarak çalışıyorum 2 yıllık grafik tasarım mezunuyum iş hayatına atıldıktan sonra okulda hiçbişey öğretmediklerini (veya çok yüzeysel öğrettiklerini diyelim) anladım o yüzden bazı konularda çok zorlanıyorum neyse dertlerimi bırakıp soruma geliyim overprint overprint hakkında açık ve öz bi tanımlama yapabilirmisiniz baya araştırdım ama kafam çok karıştı herkes farklı farklı tanımlamış kendine göre yorumlamış bazı arkadaşlar sadece siyahta kullanılır demiş bazılarıları yeşilde mavide ve karmaşık anlatımlar yada benim konu hakkında hiç bi bilgim olmadığı için bana karmaşık geldi. bu konuda beni aydınlatabilir misiniz? overprintin mantığı nedir?
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

ferox isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ferox

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 21-08-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
öncelikle aranıza yeni katıldım herkese merhaba 2 ay önce mezun oldum 1 buçuk aydırda grafiker olarak çalışıyorum 2 yıllık grafik tasarım mezunuyum iş hayatına atıldıktan sonra okulda hiçbişey öğretmediklerini (veya çok yüzeysel öğrettiklerini diyelim) anladım o yüzden bazı konularda çok zorlanıyorum neyse dertlerimi bırakıp soruma geliyim overprint overprint hakkında açık ve öz bi tanımlama yapabilirmisiniz baya araştırdım ama kafam çok karıştı herkes farklı farklı tanımlamış kendine göre yorumlamış bazı arkadaşlar sadece siyahta kullanılır demiş bazılarıları yeşilde mavide ve karmaşık anlatımlar yada benim konu hakkında hiç bi bilgim olmadığı için bana karmaşık geldi. bu konuda beni aydınlatabilir misiniz? overprintin mantığı nedir?
Merhaba;
Hoşgeldin aramıza, bildiğim kadarı ile anlatmaya çalışayım.
overprint
umarım daha çok kafanı karıştırmamışımdır.
Kolay gelsin
Bu mesajdan alıntı yap
zeynepcan142247 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

zeynepcan142247

Grafiker / İstanbul

Alt 21-08-2013 #3
tam tersine karışıklığı baya giderdiniz çok teşekkür ederim
Bu mesajdan alıntı yap