OxeCartoon Logo

Logo Tasarımları - OxeCartoon Logo ...

OxeCartoon Logo
Barış Akgün isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Barış Akgün

Grafiker / İstanbul

OxeCartoon Logo

Alt 20-12-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Logo tamamen hayal ürünüdür. Ölesine çalışma amaclı yapılmıstır.

OxeCartoon Logo
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

sytdesign isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sytdesign(27)

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 20-12-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
oo harflerinden yapmaya çalıştığınız şey göz ve burun sanırım? eğer öyleyse daha da anlaşılır çekle sokmanızı tavsiye ederim. görsel olarak çok hoş duruyor. tebrikler
Bu mesajdan alıntı yap

Barış Akgün

Grafiker / İstanbul

Alt 20-12-2009 #3
o tarz belırgınlıklerı ben fazla sewmıyorum yanı baken ınsanın bıraz dusunerek kendı anlaması ıstıyorum. O dozu ayarlayıp topu onlara atıyorum yanı. yorumunuz ıcın tesekkurler.
Bu mesajdan alıntı yap
cesices isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cesices

Grafiker / Adana

Alt 20-12-2009 #4
ben oradakini büyüteç zannettim
Bu mesajdan alıntı yap
graffi3D isimli Üye şimdilik offline konumundadır

graffi3D

Grafiker / İstanbul

Alt 20-12-2009 #5
Bende O harflerinde biraz daha oynayın derim. Ama çok hoş duruyor gerçekten.
Birde OXE yazısını ya da gözleri renk renk yapabilirsiniz, çocuk kanalı olduğuna göre...
Elinize sağlık, kolay gelsin..
Bu mesajdan alıntı yap
selmanist isimli Üye şimdilik offline konumundadır

selmanist(32)

Eğitimci / Kayseri

Alt 20-12-2009 #6
o tarz belırgınlıklerı ben fazla sewmıyorum yanı baken ınsanın bıraz dusunerek kendı anlaması ıstıyorum. O dozu ayarlayıp topu onlara atıyorum yanı. yorumunuz ıcın tesekkurler.
Bence çok hoş bi üslup. Başarılar...
Bu mesajdan alıntı yap

Barış Akgün

Grafiker / İstanbul

Alt 20-12-2009 #7
renk karıstırmayı sewmıyorum genellıkle sade calısıyorum yorumlar ıcın cok tesekkurler. ordakı sekıl bır karakterın goz ve burnu buyutec degıl. tesekkurler yorumlar ıcın arkadaslar
Bu mesajdan alıntı yap
ataaa isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ataaa

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 21-12-2009 #8
cok ıyı olmus grafıkte her sey acık acık ve basıt gosterılmez trafık levhası tasarlamaıyoruz sonucta OxeCartoon Logo ufak cızgı oyunları herzman logonun kalıtesını yukseltır ''ıce age'' dekı elemanın goz ve burnuna benzettım. benzetemeyenler ıcın bırsey dıyemem çizgi film kanalında bu tıp bır benzetme olması cok normal. mesela bunun amınasyonu olsa... ''oxecart s'' yazsa logonun arkasından eleman cıksa ortaya baksa saga sola vede koklasa OxeCartoon Logo) sonra stılızasyona ugrayarak logoya donusse falan...elıne saglk en begendıgım ıslernden bırı..
Bu mesajdan alıntı yap

Barış Akgün

Grafiker / İstanbul

Alt 21-12-2009 #9
cok ıyı olmus grafıkte her sey acık acık ve basıt gosterılmez trafık levhası tasarlamaıyoruz sonucta OxeCartoon Logo ufak cızgı oyunları herzman logonun kalıtesını yukseltır ''ıce age'' dekı elemanın goz ve burnuna benzettım. benzetemeyenler ıcın bırsey dıyemem çizgi film kanalında bu tıp bır benzetme olması cok normal. mesela bunun amınasyonu olsa... ''oxecart s'' yazsa logonun arkasından eleman cıksa ortaya baksa saga sola vede koklasa OxeCartoon Logo) sonra stılızasyona ugrayarak logoya donusse falan...elıne saglk en begendıgım ıslernden bırı..
cok ıyı fıkır flashta denıyecegım bugun bı maskot yapıp logodan bıtırebılırsem burda paylasıcam tesekkurler fıkır ıcın OxeCartoon Logo onurlandım iltifatınıza cok tesekkur ederım.
Bu mesajdan alıntı yap
muzzy85 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

muzzy85

Grafiker / İzmir

Alt 24-12-2009 #10
emeğine sağlık bence çok iyi olmuş ...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları