Öyle bir kılıç salladı ki ucubeye kafası çat etti..

Karakalem - Öyle bir kılıç salladı ki ucubeye kafası çat etti.. Sponsorlu Bağlantılar Artdeco akrilik ahşap boyasıyla şöller kağıdında çalıştığım bir iş.....

Konu Kapatılmıştır
Ali KASAPOĞLU isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Ali KASAPOĞLU(36)

Hiç Biri / Yurtdışı

Alt 23-02-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Artdeco akrilik ahşap boyasıyla şöller kağıdında çalıştığım bir iş..
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Alt 24-02-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
O nasıl kılıçmış öyle : )

Elinize sağlık. Yine çok başarılısınız. Öyle bir kılıç salladı ki ucubeye kafası çat etti..

Ali KASAPOĞLU(36)

Hiç Biri / Yurtdışı

Alt 24-02-2008 #3
Sağol 'Hürrem',teşekkür ederim..
Karikatür çizgisinden çıkmayı düşünüyorum zamanla...Gerçeğe yakın anatomik figürler ve fantastik,gothic tarzı çalışmalara yönelip hatta bunları dijital ortamda(tablet) pekiştirmeyi planlıyorum...
Hatice ÇAVDAR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hatice ÇAVDAR

Kargacık Burgacık

Grafiker / İstanbul

Alt 24-02-2008 #4
Sağol 'Hürrem',teşekkür ederim..
Karikatür çizgisinden çıkmayı düşünüyorum zamanla...Gerçeğe yakın anatomik figürler ve fantastik,gothic tarzı çalışmalara yönelip hatta bunları dijital ortamda(tablet) pekiştirmeyi planlıyorum...
Karikatürlerinizi zevkle takip ediyorum yeni çalışmalarınızıda merakla beklicem kendi adıma buda eglenceli bir iş olmuş elinize sağlık...

Yaşam Hakkına Saygı

“ Bilim ve sanat, bir kuşun iki kanadı gibidir. Bu iki kanadı kullanabilen toplumlar uçar ve özgür olurlar.
Uçamayanlar ise tavuk olur...
"Tavuk toplum", önüne atılan bir avuç yemi gagalarken, arkadan yumurtalarının alındığının farkında bile olmaz!"
DARWİN

Tanrım beni baştan yarat yoksa durur durur merak ederim...

N/A3 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

N/A3(42)

Alt 24-02-2008 #5
Zevk ile izliyorum, bana ilham veriyorsunuz her seferinde bende çizmeye başlasammı dedirtiyorsunuz. Başlarsam ilk sizi taklit edeceğim. Öyle bir kılıç salladı ki ucubeye kafası çat etti..

Ali KASAPOĞLU(36)

Hiç Biri / Yurtdışı

Alt 24-02-2008 #6
Karikatürlerinizi zevkle takip ediyorum yeni çalışmalarınızıda merakla beklicem kendi adıma buda eglenceli bir iş olmuş elinize sağlık...
Teşekkür ederim Hatice..Karikatür çizgisinden vazgeçmek değil dışına çıkmak istiyorumÖyle bir kılıç salladı ki ucubeye kafası çat etti..Bildiğin gibi espri olayı ağırlıklı karikatür çizgilerinde.Hali hazırda çizgim varken biraz da farklı dallarda geliştireceğim..Yoksa karikatürü hayatta bırakamam resmen hayatımın bir parçası gibidir o.. Öyle bir kılıç salladı ki ucubeye kafası çat etti..

Bu arada Hakan sana ilham verebiliyorsam ne mutlu bana..Öyle bir kılıç salladı ki ucubeye kafası çat etti..
Yerinde olsam bir dakika bile durmam ve bi'şeyler karalamaya başlarım.Böyle bir denemen olmadıysa muhakkak dene..Bileğini test et amaçsızca karalamalar yap,bakarak çizimler yap..Belki bişeyler çıkmayacak uflayacak ve püfleyeceksin ilk başlarda, yılmadan tekrar dene belki en sonunda bi'şeyler oluşmaya başlayacak işte o zaman bakarak çizmeyi bırakıp kendi dünyanı yaratacak hayallerinle yön vereceksin..İşte bu tat kesinlikle ve kesinlikle tarif edilemez,muazzam bir lezzettir ve asla bırakamazsın..
ajansmert isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ajansmert(46)

Grafiker / Gaziantep

Alt 10-02-2010 #7
ali bey sizden şöyle bir ricada (öneri) bulunmak istiyorum; kişiye özel karikatür çiziyorsanız burada bizlerin fotoğraflarını dikkate alarak özel çalışmalar yaparsanız ücretli olmak kaydıyla ben bir çalışma yaptırmayı düğşünüyorum. bununla ilgili bir konu açabilirsiniz mesela,meraklısı çok olacaktır,en başta ben...
Konu Kapatılmıştır

Tags
cat etti, kafa, ucube