öylesine bi çalışma

Serbest Çalışmalar - öylesine bi çalışma ...

öylesine bi çalışma
Rüzgar ALPASLAN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Rüzgar ALPASLAN

Grafiker / İstanbul

öylesine bi çalışma

Alt 10-01-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

öylesine bi çalışma
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Grafik Canavarı isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Grafik Canavarı(36)

Matbaacı / Gaziantep

Alt 10-01-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
anlamadım nedir bu
Bu mesajdan alıntı yap

Rüzgar ALPASLAN

Grafiker / İstanbul

Alt 10-01-2009 #3
neyi hayal edip bakarsan odur dedimya öylesine bi çalışma
Bu mesajdan alıntı yap
d3niz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

d3niz

UI Pilot

Grafiker / İstanbul

Alt 10-01-2009 #4
R nin altındaki bar ses barı gibi. Sanki ses yükseltiliyormuş gibi görünüyor. Onun altındakiler de oynat tuşuna benziyor. öylesine bi çalışma Güzell.
Bu mesajdan alıntı yap

Rüzgar ALPASLAN

Grafiker / İstanbul

Alt 10-01-2009 #5
teşekkurler d3niz yorumların önemli
Bu mesajdan alıntı yap
thematrix isimli Üye şimdilik offline konumundadır

thematrix(36)

Bir dizi iz

Grafiker / İstanbul

Alt 10-01-2009 #6
Kurallara Uygun Başlık Altında Konu Açınız, bilmece gibi başlık yapmışsınız,

çalışmanıza gelince sanırım daha önceden çalışılmış bir tasarımı kendi bilgileriniz ile değiştirerek yapmaya çalışmışınız, orjinal çlışmayı görseli görmediğim için kutunun sol üst kısmındaki Lens effecti biraz sert duruyor gibi geçiş biraz daha yumuşatılsa daha güzel olur diye düşünüyorum,
Bu mesajdan alıntı yap

Rüzgar ALPASLAN

Grafiker / İstanbul

Alt 10-01-2009 #7

--------------------------------------------------------------------------------

Kurallara Uygun Başlık Altında Konu Açınız, bilmece gibi başlık yapmışsınız,

çalışmanıza gelince sanırım daha önceden çalışılmış bir tasarımı kendi bilgileriniz ile değiştirerek yapmaya çalışmışınız, orjinal çlışmayı görseli görmediğim için kutunun sol üst kısmındaki Lens effecti biraz sert duruyor gibi geçiş biraz daha yumuşatılsa daha güzel olur diye düşünüyorum,

kasta095(34)

Grafiker / Yurtdışı

Alt 10-01-2009 #8
haklısın ama bitirince daha iyisini paylaşacam o zaman sizin istediğinizide yapmış olucam teşekkürler
bitirinca daha iyisini paylaşıcağım demişsiniz.... ama iyi olmayan tasarımlar/paylaşim/yayın/sunum üzerine adı vermelisiniz... düşünsanaza forumda yaklaşık 150.000 üye var her üye ''öylesine bir tasarım'' konusuna adı verirsa o zaman ne olacak? bunun için hep sizin için hemde forum için her yapıldığınız paylaşıma net bir adı vermelisiniz... Arama modu kullananlara, ilk başlayanlara yaptığınız tasarımlar örnek olur.. umarım çalışmalarına adı vermek amacı nedir anlatabildim

kolay gelsin
Bu mesajdan alıntı yap

Rüzgar ALPASLAN

Grafiker / İstanbul

Alt 10-01-2009 #9
ben oylesine derken bunun için dememiştim sadece şuanda proje aşamasında olduğu için bu başlığı kullandım yoksa hiçbir çalışmamı öylesine yapmam umarım acıklayıcı olmuştur
Bu mesajdan alıntı yap
kasta095 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kasta095(34)

Grafiker / Yurtdışı

Alt 10-01-2009 #10
ben oylesine derken bunun için dememiştim sadece şuanda proje aşamasında olduğu için bu başlığı kullandım yoksa hiçbir çalışmamı öylesine yapmam umarım acıklayıcı olmuştur
gayet açık... ama sanırsam benim söyledıklerim siz anlamamışsınız... sizin konuları takip ediyorum.. tüm konuları ''öylesine'' '' bir çalışma'' '' beğenecekmisiniz'' gibi başlıklar var....

21-) Forum üyeleri yeni bir konu başlığı açmadan önce, o konunun forumda mevcut olup olmadığını kontrol etmekle yükümlülerdir. Bunun için forumun arama özelliği kullanılabilir. Aynı isimli veya aynı tartışmaları içeren konular açılamaz. Başka bir üyenin topiği içerisinde istek yapılmamalı, ilgili bölümde kurallara uygun olarak yeni bir başlık açılmalıdır. Forum yöneticilerinin sizin için arama yapması gibi bir görevi bulunmamaktadır!

[IMG]28-) Açmış olduğunuz konu, içeriğini ve sorununuzu kısaca anlatmayan "yardım", "lütfen yardım" "işte benim logom" "yeni yaptığım kartvizit" vb… genel anlam taşıyan başlıklarla konu açmak yasaktır.[/IMG]

[COLOR="Red"]Forum KUralları[/COLOR]

umarım şimdi ne demek istedim anlamişsiniz
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
aynisini, bak, calisma, ediyorsan, istemistim, merak, neyimi, oylesine, yapmak, yorumlarin