oylesine bir logo DAN+E CHOCOLATE

Logo Tasarımları - oylesine bir logo DAN+E CHOCOLATE Sponsorlu Bağlantılar yorumlarınızı bekliyorum.....

cesurmeneli isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cesurmeneli

Grafiker / İzmir

Alt 26-08-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

yorumlarınızı bekliyorum..
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

elkor84 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

elkor84

Grafiker / Ankara

Alt 26-08-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
bir çikolata firması için çok koyu renkli olmuş bence.verdiğiniz degradelerden de yazı net okunmuyor.biraz daha sade ve daha canlı renkler kullanabilirsiniz.kolay gelsin.
Bu mesajdan alıntı yap
freedesing isimli Üye şimdilik offline konumundadır

freedesing(29)

Eğitimci / İstanbul

Alt 26-08-2008 #3
cok koyu kahve bitterde falan tercih edilirde siyah? yiyecek özelliklede çikolata gibi tatlı bi üründe.. gerçi tüm ambalajlar kırmızı olucak diye bi şart yok tasarım ve renkle birlikte bütünlük sağlanırsa neden olmasın ama senin çalışmanda renk geçişlerin cok kötü fontun kenarı kalın ve içi çpk da boş değil içine bide efeck verince olmamış renkler belli olmuyo sırıtıyo sadece içinde.. öylesine yapmışsın zaten kullanılabilir bişe olmamış ..
Bu mesajdan alıntı yap
Admin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Admin

►Patron◄

Hiç Biri / Bursa

Alt 26-08-2008 #4
İlgili forum kuralı

28-) Açmış olduğunuz konu, içeriğini ve sorununuzu kısaca anlatmayan "yardım", "lütfen yardım" "işte benim logom" "yeni yaptığım kartvizit" vb… genel anlam taşıyan başlıklarla konu açmak yasaktır.

Konu başlıklarınız içerik ismi ile açılmalıdır.

Forumdan daha iyi yararlanmak için kurallara uyalım.

Konu başlığı düzeltilmiştir.
Bu mesajdan alıntı yap

cesurmeneli

Grafiker / İzmir

Alt 26-08-2008 #5
cok koyu kahve bitterde falan tercih edilirde siyah? yiyecek özelliklede çikolata gibi tatlı bi üründe.. gerçi tüm ambalajlar kırmızı olucak diye bi şart yok tasarım ve renkle birlikte bütünlük sağlanırsa neden olmasın ama senin çalışmanda renk geçişlerin cok kötü fontun kenarı kalın ve içi çpk da boş değil içine bide efeck verince olmamış renkler belli olmuyo sırıtıyo sadece içinde.. öylesine yapmışsın zaten kullanılabilir bişe olmamış ..
felaket tellalı gibisin her yerde.. eminim sen bu işte eleştirdiğin kadar iyisin.
değerli yorumların için teşekkurler yinede. her hıyarım var diyene tuzluğu alıp yetişme..!!!
Bu mesajdan alıntı yap
freedesing isimli Üye şimdilik offline konumundadır

freedesing(29)

Eğitimci / İstanbul

Alt 26-08-2008 #6
felaket tellalı gibisin her yerde.. eminim sen bu işte eleştirdiğin kadar iyisin.
değerli yorumların için teşekkurler yinede. her hıyarım var diyene tuzluğu alıp yetişme..!!!
yorum yapalım diye paylaşılıyosa çalışmalar bende fikrimi beyan ederim her hıyarım var diyene tuzluğu yetişmek niyetim yok gördüğümü söylüyorum, yalnış doğru, düzelticek bişe varsada düzeltiriz ama senin emri vakin umrumda değil elimde tuzlukla dolaşmıyorum merak etme...
Bu mesajdan alıntı yap
Totem isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Totem

Grafiker / İstanbul

Alt 26-08-2008 #7
yorum yok...
emeğinize sağlık....
Bu mesajdan alıntı yap
berguvan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

berguvan

Grafiker / İstanbul

Alt 26-08-2008 #8
çikolatadan çok sanki bir TV kanalı logosunu andırıyor amacına uygun olmayan bir çalışma...
Bu mesajdan alıntı yap

cesurmeneli

Grafiker / İzmir

Alt 27-08-2008 #9
farkına vardım + yüzünden kanal haçı hatırlatıyor. ama o fontta + işareti t yerine geliyor...
yorumlar için teşekkurler..
Bu mesajdan alıntı yap
gokbey isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gokbey(35)

Webmaster / Çorum

Alt 27-08-2008 #10
+ yanlış anlaşılabilir, bazı milliyetçiler yemez bu çikolatayı söyleyim.oylesine bir logo DAN+E CHOCOLATE
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
bir, logo, oylesine