öylesine devam...küre ve şehir...

Photoshop Dersleri - öylesine devam...küre ve şehir... Sponsorlu Bağlantılar arkadaşlar konuyu açıyorum ama hepinizden özür diliyorum öncelikle, çalışma uzun olduğu için video anlatım yapayım dedim ama ses kaydı olmamış. tekrardan yapmayada tembellik ettim açıkcası, videoya yazı ekleyerek ...

reaper8100 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

reaper8100

Hiç Biri / İstanbul

Alt 23-05-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

arkadaşlar konuyu açıyorum ama hepinizden özür diliyorum öncelikle, çalışma uzun olduğu için video anlatım yapayım dedim ama ses kaydı olmamış. tekrardan yapmayada tembellik ettim açıkcası, videoya yazı ekleyerek telafi etmeye çalıştım ama her ne kadar yazsamda sesli anlatım gibi olmadı. neyse ben video ve indirme linki vereyim. çoğunuzun bildiği işlemler sonuçta ama takıldığınız yerleri sorun anlatayım. zaman bulursam yeni bir video anlatım yapıp burda sizlerle paylaşırım. şimdilik bununla idare edin :wink:.

video biraz uzun oldu farkındayım. aslında daha kısa sürecek bir video ama sesli anlatım yaptığımı zannederek ayrıntı ve detaya fala girmişim süre ondan biraz uzadı. arada atlaya atlaya gidin daha iyi olacak. yoksa bildiğin bir lost bölümü kadar sürüyor yahu :rofl:

RapidShare: 1-CLICK Web hosting - Easy Filehosting

buradan da daha düzgün görüntüdeki videoyu indirip takip edebilirsiniz. anlayışınız için şimdiden teşekkürler. umarım hoşunuza gider ve sizlere yeni fikirler katar...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

pcikopat isimli Üye şimdilik offline konumundadır

pcikopat(22)

Hiç Biri / İstanbul

Alt 23-06-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
emeğine sağlık yapana kadar zorlandım ama en sonunda bitirdim.[IMG]öylesine devam...küre ve şehir...
Bu mesajdan alıntı yap
devil_0610 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

devil_0610

Öğrenci (Grafik) / Ankara

Alt 24-06-2010 #3
emeğine sağlık çok güzel
Bu mesajdan alıntı yap
reaper8100 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

reaper8100

Hiç Biri / İstanbul

Alt 01-07-2010 #4
emeğine sağlık yapana kadar zorlandım ama en sonunda bitirdim.[IMG]öylesine devam...küre ve şehir...
harika. gerçekten biraz zor bir çalışma ama bir çok özelliğe vurgu yaptığım için faydalı olacağına inandım ve bu yüzdende paylaştım. sende de bunun ilk meyvesini gördüm. seninde ellerine sağlık

emeğine sağlık çok güzel
yorumun için teşekkürler. umarım faydalı olmuştur.
Bu mesajdan alıntı yap