Oyun: Acil Logo Lazım

Forum Oyunları - Oyun: Acil Logo Lazım ...

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 11-03-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Evet arkadaşlar bu bir oyundur. Başlıktan da anlayacağınız gibi bana "Acil Logo Lazım".

Allah rızası için, çok teşekkür eder minnettar kalırım. Bana yapacağınız logo size çok iyi referans olur çevrem geniştir reklamınızı yaparım. Şirketimiz .....(*1) işi yapmaktadır.

Sen bu işi bana bedavaya yap beğenirsem kullanırım. Matbaaya sordum baskı formatında mı ne istiyor. Lütfen acil yardım.

Bu oyunda önemli olan yaratıcı ve "esprili" cevaplar. Hadi bakalım. Hem oyun oynayalım hem de mesleğimizi nasıl koruduğumuzu gösterelim.

Örnek: (*2)
  1. Bu şekilde bedel ödemeden sadece teşekkür ile bu forumda iş yaptıramazsınız.
  2. "Bizim ev temizlenecek sizin şirketten bir kaç kişi gönderirsen çok teşekkür ederim." diye bir laf etmeyeceğim gibi sizlerin de bizim mesleğimize bu şekilde isteklerle gelmenize pek haz edemiyoruz.

(*1) Noktalı olan alana istediğiniz meslek grubunu düşünerek cevabınızı verbilirsiniz.
(*2) Yukarıda ki örnek daha önce forumda istek yapan bir arkadaşımıza cevap olarak benim tarafımdan yazılmıştır.

Önemli uyarı. Bu oyunda istek sadece benim verdiğim örnekteki gibi şablon olarak kullanılacaktır. Oyuna katılan üyeler yeni istek yapmayıp sadece yukarıdaki isteğe cevap verecek ve yeni istek yapmayacaklardır.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hande DEMİR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hande DEMİR(43)

Grafiker

Alt 11-03-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
tabii tabii grafikerler.net logo grubunu oluşturdu. sizin için ekibimiz harıl harıl çalışmakta...

önceeee firmanızın ismine uygun fontu seçeriz. sonra nejat işler sonrada ahmet çakar. sonra hande mi yener, funda mı arar hayır seray sever. bu renk celal'ı bayar, renge dayanamayan ferhat göçer, yıllar sonra logo yenilenmelidir. o tarihide gönül yazar. mehmet okur. bunada anca kadir inanır.

logonuz hazır danışmadan alabilirsiniz... iyi günlerde...
Bu mesajdan alıntı yap

Süper ya

Alt 11-03-2008 #3
Handemir cok duşuncelisiniz cok teşekkur logo calısmalarınızı sol taraftaki danışmadan alıcam Oyun: Acil Logo LazımOyun: Acil Logo LazımOyun: Acil Logo LazımOyun: Acil Logo Lazım
Bu mesajdan alıntı yap
Bahtınur YILDIZ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Bahtınur YILDIZ(33)

Grafiker / Tekirdağ

Alt 11-03-2008 #4
konu yanlışlıkla silindi baştan alıyoruzOyun: Acil Logo Lazım

Hakan KALMIŞ üstadın logo istediği olan bir arkadaştan talep ettiği 1000ytl+kdv ödemesi bir üyemiz tarafından hoş karşılanmamış olacak ki msnden bunu ifade etti benim cevabım şu oldu

- eğer biz beleşe iş yaparsak belkide Ayşe grafikerin, Mehmet grafikerin hakkını yiyeceğiz çünkü o bundan para kazanacaktı.

biz logoyu beleşe yaparsak her isteyene nerde kaldı bizim EMEĞE SAYGI diye basbas bağırmamız.. Biz grafikerler netiz arkadaşlar paylaşım platformu.. bugün logo isteyen yarın el ilanıda rica ederOyun: Acil Logo Lazım ve bunun altından hangimiz kalmabiliriz nerde kalır emeğe saygı
Bu mesajdan alıntı yap
VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 11-03-2008 #5
konu yanlışlıkla silindi baştan alıyoruzOyun: Acil Logo Lazım

Hakan KALMIŞ üstadın logo istediği olan bir arkadaştan talep ettiği 1000ytl+kdv ödemesi bir üyemiz tarafından hoş karşılanmamış olacak ki msnden bunu ifade etti benim cevabım şu oldu

- eğer biz beleşe iş yaparsak belkide Ayşe grafikerin, Mehmet grafikerin hakkını yiyeceğiz çünkü o bundan para kazanacaktı.

biz logoyu beleşe yaparsak her isteyene nerde kaldı bizim EMEĞE SAYGI diye basbas bağırmamız.. Biz grafikerler netiz arkadaşlar paylaşım platformu.. bugün logo isteyen yarın el ilanıda rica ederOyun: Acil Logo Lazım ve bunun altından hangimiz kalmabiliriz nerde kalır emeğe saygı
Sakarlığımı yüzüme vurma. Sana da bedava bir logo çalışırım. Yukarıdaki arkadaşla ortak kullanırsınız.Oyun: Acil Logo Lazım

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
Alt 11-03-2008 #6
hıımmm demek acil logo lazım... ilk önce yeni bir üye olmanıza rağmen konuyu doğru yere açtığınız için sizi kutlarım.. Oyun: Acil Logo Lazım şimdi sizin acil logo işinizi bir gözden geçirelim eveeett biz zaten en acil olan logoları yapıyoruz Oyun: Acil Logo Lazım acil logo lazım grafiker grubumuz bu işte bir numaradır... vee bombamız acil logoda kampanya Oyun: Acil Logo Lazım nakitte % 50 indirim ve kredi kartına da inanılmaz taksit imkanları 24 aydan 48 aya kadar Oyun: Acil Logo Lazım ( amma salladım hee Oyun: Acil Logo Lazım) ve Sologanımız
"acil logolar acil nakitle çok acil yapılır" kolay gelsin... Oyun: Acil Logo Lazım
Bu mesajdan alıntı yap
Ömer DEMİRBAŞ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Ömer DEMİRBAŞ

Hiç Biri / Kocaeli

Alt 11-03-2008 #7
koserim senin kampanya tutmaz bu mevsimde Oyun: Acil Logo Lazım bizde bir yaptırana ikincisi yarı fiyatına
Bu mesajdan alıntı yap
Bahtınur YILDIZ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Bahtınur YILDIZ(33)

Grafiker / Tekirdağ

Alt 11-03-2008 #8
bu nasıl 1ytlye alacağınız şirketimiz indirim kartları ile yılın 365 günü logoyu %25 indirimli yaptırabilirsiniz ayrıca her logo yaptırana 20ytl cip para anında kartındaOyun: Acil Logo Lazım
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 11-03-2008 #9
koserim senin kampanya tutmaz bu mevsimde Oyun: Acil Logo Lazım bizde bir yaptırana ikincisi yarı fiyatına
o zaman tüm acil logoları size yollayalım Oyun: Acil Logo Lazım sizin kampanyada iyiymiş Oyun: Acil Logo Lazım

bana acil logo lazım Oyun: Acil Logo Lazım
"acil logolar acil nakitle çok acil yapılır"
Oyun: Acil Logo Lazım bu iştee yaa cevap bu olmalı Oyun: Acil Logo Lazım
Bu mesajdan alıntı yap
Ömer DEMİRBAŞ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Ömer DEMİRBAŞ

Hiç Biri / Kocaeli

Alt 11-03-2008 #10
o zaman tüm acil logoları size yollayalım Oyun: Acil Logo Lazım sizin kampanyada iyiymiş Oyun: Acil Logo Lazım

bana acil logo lazım Oyun: Acil Logo Lazım
"acil logolar acil nakitle çok acil yapılır"
Oyun: Acil Logo Lazım bu iştee yaa cevap bu olmalı Oyun: Acil Logo Lazım
neden olmasın 1500 dalır cash ücret... ödeyen herkese kapımız açık Oyun: Acil Logo LazımOyun: Acil Logo Lazım
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
acil, acil logo, acil logo lazm, grafikerlernet bize logoyapsana, lazım, logo, oyun