Oyun Gençlik Afiş Çalışması

Afiş Tasarımı - Oyun Gençlik Afiş Çalışması ...

Misery isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Misery(34)

Hiç Biri / İstanbul

Alt 01-02-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba arkadaşlar. Oyun Gençlik Spor Kulübü için yaptığım afiş çalışmasını sizlerle paylaşmak istiyorum. Yorumlarınızı bekliyorum. Şimdiden teşekkürler.

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

cagdash01 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cagdash01

Hiç Biri / İstanbul

Alt 01-02-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Emeğinize sağlık bana daha çok bir video montaj çalışması gibi geldi.
Bu mesajdan alıntı yap
Grafipixel isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Grafipixel

Grafiker / Denizli

Alt 02-02-2008 #3
inanılmaz dağınık olmuş bir bakışda anlaşılması zor. ayrıca bence vurgulamada sıralama hatası ve anlatım eksikliği olmuş. şimdi sen direk mekanın ismini vurgulamışsın oysa anlatılmak istenen kurslar. bu yüzden önce kursları anlaşılır biçimde vurgulayıp sonra yerini vurgulaman gerekliydi. zaten afişde burda kurs var eğitim var tarzında bir ibarede yok. buna bakan insan ne anlatılmak istendiğini anlamayabilir.
Bu mesajdan alıntı yap
tuba isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tuba

Grafiker / Adana

Alt 02-02-2008 #4
çok karışık renk uyumu daha iyi olabilidi bence tekrar gözden geçir
Bu mesajdan alıntı yap
AnoktaKADİR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

AnoktaKADİR

Fotoğrafçı / Tokat

Alt 02-02-2008 #5
inanılmaz dağınık olmuş bir bakışda anlaşılması zor. ayrıca bence vurgulamada sıralama hatası ve anlatım eksikliği olmuş. şimdi sen direk mekanın ismini vurgulamışsın oysa anlatılmak istenen kurslar. bu yüzden önce kursları anlaşılır biçimde vurgulayıp sonra yerini vurgulaman gerekliydi. zaten afişde burda kurs var eğitim var tarzında bir ibarede yok. buna bakan insan ne anlatılmak istendiğini anlamayabilir.

kesinlikle katılıyorum bu bence halkoyunları yarışması için yapılmış bir afişe benzemiş . Ben ilk bakışta yarışma içinmi acaba diyedüşündüm çok dağınık ve renkleri uyumsuz tekrar kontrolde fayda var ..
kolay gelsin..
Bu mesajdan alıntı yap
Misery isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Misery(34)

Hiç Biri / İstanbul

Alt 02-02-2008 #6
Eleştirileriniz için çok teşekkür ederim arkadaşlar. Afişi isteyenler fotoğrafların ön planda olmasını özellikle istemişlerdi o nedenle böyle bir tasarım yaptım. Tasarım onaylandı ve baskıya verildi. Eleştiren herkese çok teşekkür ederim.
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
oyun, genlik, afi, almas