Oyun Grafiği İle İlgilenen Öğrenciler - Türkiye Geneli

Sonuçlanan İlanlar - Oyun Grafiği İle İlgilenen Öğrenciler - Türkiye Geneli Sponsorlu Bağlantılar İlanın geçerliliği bitmiştir. Oyun Grafiği İle İlgilenen Öğrenciler Şehir: Türkiye Geneli Aranan Şehir: Türkiye Geneli Çalışma Şartları: Serbest çalışan (Freelancer) İşle ilgili açıklama: Merhabalar, Programlama konusunda oldukça tecrübeliyim. ...

ufukcoban isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ufukcoban

Hiç Biri / İstanbul

Alt 07-12-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

İlanın geçerliliği bitmiştir.
Oyun Grafiği İle İlgilenen Öğrenciler

Aranan Şehir: Türkiye Geneli

Çalışma Şartları: Serbest çalışan (Freelancer)

İşle ilgili açıklama: Merhabalar,
Programlama konusunda oldukça tecrübeliyim. Oyun dünyasına girmek için fazla görsellik gerektirmeyen küçük bir oyun yapıp Apple Store, iTunes Store ve Google Play'de ücretsiz olarak yayına aldım. Grafik yanım iyi olmadığı için grafik konusunda bana destek olabilecek başlangıçta az bir maddi kazanç ve tecrübe kazanacak birini arıyorum. Paraya gerçekten ihtiyacı olan bir öğrenci olmasını tercih ediyorum. Bunun nedeni çok ucuza çalıştırmak değil. Bir işi yaparken birine de gerçekten faydasının dokunması. Evet başlangıçta çok birşey veremem çünkü bu konuda benim de henüz bir kazancım yok. Bu işi yatırım amaçlı yapmadığım için çalıştığım işten aldığım maaşı da yatırmak istemiyorum. Yapacağım oyunlardan gelir elde ettikçe bunu paylaşarak ilerleyeceğim. Çok tecrübeli birisi ile ilk başta çalışmak istemememdeki neden bir iki iş sonra insanların gözünü para bürümesi. Angry Birds gibi bir oyun çıkartamayacağımıza göre yapılan işe emek ve akıl eklemeden para beklemek mantıklı olmayacak. Umarım derdimi tam olarak anlatabilmişimdir. Genelde bedava veya ölü fiyata iş yaptırım birilerini sömürmeye çalışanlar bu şekilde yaklaşır ama inanın benim amacım bu değil.

Gelelim ilk iş olarak beklentime. Basit bir hayvan karakterinin çizgi film tarzında 30-40 kare animasyonu, 3-4 parçadan oluşan bir arka plan kompozisyonu ve kullanıcı arayüzü için 1-2 düğme çizimi. İlgilenirseniz bana özelden mesaj atabilirsiniz.

E-posta: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 07-12-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

Oyun Grafiği İle İlgilenen Öğrenciler - Türkiye GeneliOyun Grafiği İle İlgilenen Öğrenciler - Türkiye GeneliOyun Grafiği İle İlgilenen Öğrenciler - Türkiye GeneliOyun Grafiği İle İlgilenen Öğrenciler - Türkiye Geneli

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

ufukcoban

Hiç Biri / İstanbul

Alt 08-12-2013 #3
Belirtmekte fayda gördüm. 41 yaşındayım. 10 yaşındaki çocuğa yazar gibi mesajlar geldi. İlanın anlatımından çıkartılır sanmıştı ama biraz yanılmışım :-)
burak07 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

burak07

Grafiker / İstanbul

Alt 09-12-2013 #4
Mail atıldı

ufukcoban

Hiç Biri / İstanbul

Alt 08-01-2014 #5
İlanın geçerliliği bitmiştir. ilgi gösteren herkese teşekkürler.
creedwar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 09-01-2014 #6
Hayırlısı Olsun