Oyun Grafik Tasarımcısı - İllüstrator Aranıyor - Ankara

Freelancer Çalışan Arayanlar - Oyun Grafik Tasarımcısı - İllüstrator Aranıyor - Ankara Sponsorlu Bağlantılar Oyun Grafik Tasarımcısı - İllüstrator Aranıyor Şehir: Ankara Çalışma Şartları: Freelancer (Serbest Çalışan) İşle ilgili açıklama: Serbest mobil uygulama geliştiricisi olarak tasarladığım oyunların grafiklerinde 2D karakter tasarımından arka ...

darqrystal isimli Üye şimdilik offline konumundadır

darqrystal

Hiç Biri / Ankara

Alt 10-05-2014 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Oyun Grafik Tasarımcısı - İllüstrator Aranıyor

Çalışma Şartları: Freelancer (Serbest Çalışan)

İşle ilgili açıklama: Serbest mobil uygulama geliştiricisi olarak tasarladığım oyunların grafiklerinde 2D karakter tasarımından arka plan, oyun menüleri ve logo tasarımına kadar bana yardımcı olacak, freelancer çalışacak yetenekli bir illustratör arıyorum.

Tercihen,
  • Daha önce oyun grafikleri yapmış
  • Karikatür tarzında vektörel 2d oyun grafikleri tasarlayabilen (örnek: "Fun Run" oyunundaki karakterler, mekanlar )
  • Portfoliosunu sunabilecek,
  • Ankarada ikamet eden

arkadaşlar mail adresime portfoliolarını ve bilgilerini göndererek başvuru yapabilirler.

E-posta:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 10-05-2014 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

Oyun Grafik Tasarımcısı - İllüstrator Aranıyor - AnkaraOyun Grafik Tasarımcısı - İllüstrator Aranıyor - AnkaraOyun Grafik Tasarımcısı - İllüstrator Aranıyor - AnkaraOyun Grafik Tasarımcısı - İllüstrator Aranıyor - Ankara

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
SercanB isimli Üye şimdilik offline konumundadır

SercanB

Grafiker / Ankara

Dosya19

Portfolyo

Alt 20-05-2014 #3
İyi günler. Portfolyomu Gönderdim Mail adresinize.
Bu mesajdan alıntı yap
Esen Sungu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Esen Sungu

Grafiker / Ankara

Alt 30-05-2014 #4
Mail gönderildi, bilginize.
Bu mesajdan alıntı yap