oyun sitesi yeni tasarım

Web Tasarımı - oyun sitesi yeni tasarım Sponsorlu Bağlantılar eski hali şu anda mevcut olmadığı için gösteremiyorum, son değişiklikleri yeni yaptım yorumlarınızın yanında bir de problemim var yardımcı olursanız sevinirim... Benim gözüme batan bir nokta oyun kategorilerinin ...

oyun sitesi yeni tasarım
melihkoray isimli Üye şimdilik offline konumundadır

melihkoray

Eğitimci / İstanbul

oyun sitesi yeni tasarım

Alt 06-07-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

eski hali şu anda mevcut olmadığı için gösteremiyorum, son değişiklikleri yeni yaptım yorumlarınızın yanında bir de problemim var yardımcı olursanız sevinirim...

Benim gözüme batan bir nokta oyun kategorilerinin etrafında efekt öncelikle.. onları kaldırıp kategori imajlarını dümdüz cam gibi yapmayı düşünüyorum.
Bir de kategorilerin üzerindeki fontlar çok kötü oldu.. Bu konuda fikri olan varsa lütfen yazsın, oraya ufak şekilde güzel gözükücek bir font öneriniz olabilir mi?

tabi acımasız yorumların içinde olumlu yorumlar da olursa almam değil çok emek verdim sıfırdan çıktı diğer tasarım gibi oyun sitesi yeni tasarım herkese kolay gelsin sevgiler

oyun sitesi yeni tasarım
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

dizaynplus isimli Üye şimdilik offline konumundadır

dizaynplus

Hiç Biri / Bursa

Alt 13-07-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
sanırım miniclip.com dan özendin yaptığın çalışmada background mavi ve 2. tablo bgsi beyaz renk kontrastları beyaza çekiyo o yüzden renk dengen çok kötü tavsiye olarak oyun sitesi ise daha çok dikkat çekicek renkler kullan örn sarı ile mor tonları arasında geç yada kırmızı canlı renkler oyun sitesi yeni tasarım vede bir kaç flash animasyonla oyunların görüntülerini kullan ve dikkat çekmeli ki o oyuna girenler olsun sitede ulaşım ne kadar basitse kullanımca çoktur sıkıcı bi site olmasın ..
Bu mesajdan alıntı yap
asit isimli Üye şimdilik offline konumundadır

asit

Webmaster / Ankara

Alt 13-07-2008 #3
sıradan oyun tasarımlarına benzemiş biraz daha değişik birşeyler yapmayı denersen daha hoş şeyler çıkabilir yinede eline sağlık
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
oyun, oyun sitesi tasarımı, sitesi, tasarım, yeni